TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Селена Гомез е бремена?

Попара - 11.06.2011

Девојката на Џастин Бибер, Селена Гомез е хоспитализирана. Причината за тоа било тоа што таа имала мачнини, гадење и повраќање.

Трач на деценијата: Бибер ја затруднел Селена

БркајРабота - 11.06.2011

На сите трачеви можеме да поверуваме дека има трошка вистина, но за ова ќе ни треба еден тон докази. Како и да е, трачот е, Селена Гомез е трудна. Приказната всушност оди вака.

Џастин добил зелено светло од мајката на Селена

Попара - 11.06.2011

Џастин Бибер и Селена Гомез се неколку месеци во врска, но пред извесен период дојде до моментот кога двајца одлучиле да се запознаат со семејставата.

Џастин страствен навивач на Далас

Попара - 10.06.2011

Пејачот Џастин Бибер е голем обожувач на кошарката, а исто така и него многу често можат да го сртенат под кошот, каде најчесто се опушта со своите пријатели.