TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мотори

Двојна победа за Реа на Филип Ајленд

Мотори - пред: 15 часа

Возачот на Кавасаки тимот и актуелен шампион во Мотул Супербајк шампионатот на најдобар можен начин ја започна новата сезона откако забележа двојна победа во првата рунда. Возачот на Кавасаки тимот и актуелен шампион во Мотул Супербајк шампионатот ...

2 поврзани вести »

Победа за Реа на првата трка во сезоната

Мотори - 25.02.2017

Џонатан Реа на најдобар можен начин ја започна одбраната на титулата откако забележа победа на првата трка во сезоната на патеката Филип Ајленд. Џонатан Реа на најдобар можен начин ја започна одбраната на титулата откако забележа победа на првата ...

2 поврзани вести »