TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Panika.be

Како изгледа „само да прашам“ во сообраќајот

Panika.be - пред: 4 часа

Сигурно барем еднаш сте сретнале „само да прашам“ тип на човек кој сака преку ред да заврши работа. Епа еве како тоа изгледа во ...

Џес Бејли во „Еден на Еден“ откри дали е „тајниот“ премиер на Македонија

Panika.be - пред: 6 часа

Во неделата во „ Еден на Еден “ на „ Канал 5 “ имавте прилика да го гледате ексклузивното гостување на една од најпопуларните странски личности во земјава, американскиот амбасадор Џес Бејли .

7 поврзани вести »

На малиов не е стап да му дадеш

Panika.be - пред: 1 ден

Толку мал, а веќе професионалец на боречки вештини со стап. Кога ќе го видите и самите ќе се изненадите. Малиов ќе прерасне во врвен шампион еден ...

Шокантно ружна!

Panika.be - 21.11.2017

Уште еден доказ колку шминката може да го смени личниот ...

Колку остареле луѓето за 17 години (18 фотки)

Panika.be - 21.11.2017

Луѓе сликани пред 17 години и денес. Секој остарел на свој ...

Девојките со наочари се слатки (30 фотки)

Panika.be - 21.11.2017

За сите љубители на девојки со наочари издвоивме 30 фотки кои сигурно ќе ви се свиѓат ...

Воен полицаец убил двајца ограбувачи додека го држел синот во раце

Panika.be - 21.11.2017

Воен полицаец отишол во маркет со својата жена и дете, но не очекувал дека ќе наиде на грабеж. Го извадил службениот пиштол и ги убил двајцата ограбувачи додека го држел синот во ...

Израпува 400 зборови за 1 минута

Panika.be - 21.11.2017

Мек Литл (Смртоносниот Мек) често става видеа од рап предизвици кои му ги пишуваат фановите. Овојпат го предизвикаа да израпува 300 зборови за 1 минута. Мек реши да го надмине тој предизвик за 100 зборови плус.

Ќе му купиш точак и ова ќе го направи

Panika.be - 20.11.2017

Ќе ти пека за точак, ќе се смилуваш ќе му купиш и после ќе го мислиш каде и како вози. Добра ствар е ако е среќлија како детенцево. Влакно фалеше да се направи ...