TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Stylist

Манекенката Eлена Реи заокружи уште една успешна година

Stylist - пред: 2 часа

Младата македонска манекенка Елена Реи, топ модел активна на светскиот моден пазар, веќе еден месец е дома, заокружувајќи ја успешната година помината во Сеул, и на работните патувања во Париз, Милано и Берлин.