TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СуперСпорт

Вилшер заминува од Арсенал во јануари

СуперСпорт - 13.12.2017

Менаџерот на Вест Хем, Дејвид Мојс призна дека е заинтересиран за услугите на Џек Вилшер од Арсенал. Вилшер не добива премногу шанса кај Арсен Венгер играјќи во почетната постава само во натпреварите од Лигата на Европа.

91 поврзани вести »