TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Убавина и Здравје

ТРИЈАТ РАЦЕ: Лепа Брена ќе заработи 100.000 евра за Нова година, а еве колку останатите ѕвезди

Убавина и Здравје - 16.11.2017

07, September, 2017, Belgrade – Opening of the restaurant “Three Points” owned by Aleksandra Prijovic and Filip Zivojinovic. Lepa Brena. Photo: M. M./ATAImages. 07, septembar, 2017, Beograd – Otvaranje restorana “Tri tacke” ciji su vlasnici ...

Раста вака го прослави првиот роденден без Ана Николиќ (ФОТО)

Убавина и Здравје - 16.11.2017

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста денес наполни 28 години, но овој пат не доби честитка од, сега веќе, бившата сопруга Ана Николиќ . Сепак, обожавателите не заборавија на него, па доби голем број честитки и пораки за поддршка по пат на социјалните мрежи.

6 поврзани вести »

Ова е бившата сопруга на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Убавина и Здравје - 16.11.2017

Мина Јоксимовиќ , ќерката на популарниот Жељко Јоксимовиќ направила неколку селфи-фотографии со својата мајка Весна, инаку првата сопруга на пејачот, а очигледно тоа беше прилика и да го покаже својот нов имиџ .

8 поврзани вести »