TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЗаЗабава

Дваесет мали туристички градови во светот

ЗаЗабава - 18.10.2017

Повеќе од 300.000 читатели на престижниот американски магазин за животен стил Condé Nast, посветени на патување, избраа топ 20 мали градови – туристички дестинации во светот. 20 . Ерусалим, Израел 19. Даблин, Ирска 18. Пуерто Ваљарта, Мексико 17.

Пенелопе Круз го покажа своето секси тело

ЗаЗабава - 18.10.2017

Шпанската актерка Пенелопе Круз се уште се смета за една од најпосакуваните жени во Холивуд. Нејзината најнова фотсесија го докажува тоа. Само што заврши со снимањето на „Убиството во Ориентал експрес”, чија премиер ќе биде во ноември, актерката ...

7 поврзани вести »