TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

Миранда Кер му го испеа првиот танц на сопругот (видео)

Хитпортал - пред: 2 часа

Миранда Кер и Еван Шпигел се венчаа овој викенд, а прославата се одржа во кругот на нивното семејство. Интимната церемонија се случи во домот на основачот на Снепчет, а Миранда Кер му ја отпеала песната за првиот танц на својот избраник.

Миранда Кер се омажи без медиумска помпа

Кајгана

Ангелот на „Victoria’s Secret“ се омажи по втор пат

Хитпортал

Миранда Кер се омажи по втор пат - овој пат за 26-годишниот основач на Snapchat

Точка

Црнобело Слободен Печат Локално Фемина Република Вечер

10 поврзани вести »

ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА: Најмалку време имам за секс, приоритет ми е кариерата (ФОТО)

Телеграф - пред: 21 мин

Често читам позитивни коментари дека сум секс-симбол, иако јас не се доживувам така, вели познатата пејачка Една од нашите најпознати пејачки на фолк-сцената - Елена Велевска секогаш има изненадување за своите многубројни обожаватели .

СЕКСИ ТИГРИЦА: Сузана Гавазова жари и пали на социјалните мрежи! (фото)

Вистина.мк

ВО УЛТРА КРАТКО ФУСТАНЧЕ: Елена Велевска пука од сексапил! (ФОТО)

Вистина.мк

Без грам шминка како вистинска тинејџерка: Елена Ристеска изненади со изгледот! (фото)

Вистина.мк

Вистина.мк Курир

6 поврзани вести »

Фатени заедно: Бела Хадид и Леонардо Ди Каприо се новиот пар (фото)

Хитпортал - пред: 4 часа

Во случај да не слушнавте, Леонардо Ди Каприо на Канскиот филмски фестивал флертувал со Бела Хадид. Актерот кој од неодамна ја раскина врската со Нина Агдал, очигледно не губи време и веќе се обиде да го заведе младиот модел.

Бела Хадид му се пушта на 22 години постариот Дикаприо ФОТО

Слободен Печат

Бела Хадид во црвен сатен, Адријана Лима во бело сако „на голо“ на Монако Гран При (фото)

Црнобело

Бела Хадид му се пушта на 22 години постариот Дикаприо

+инфо

ЗаЗабава Локално

6 поврзани вести »

После разводот од познатата пејачка станал бездомник

Канал5 - пред: 4 часа

Поранешниот маж на пејачката Мел Би, Стивен Белафонте во неодамнешното интервју зборуваше за тоа како разводот финансиски го уништил. Нивниот развод го привлече вниманието на јавноста откако пејачката јавно проговори за проблемите кои ги имале во ...

По разводот со Mел Би стана бездомник

Слободен Печат

Сопругот на Мел Би од „Спајс грлс“ бездомник

Вест

Стивен после разводот со Мел Би станал бездомник

ЗаЗабава

+инфо

5 поврзани вести »

Отвори летна сезона: Лила во бикини!

Хитпортал - пред: 2 часа

Лила Филиповска повеќе не можеше да издржи во дождливото Скопје, па викендот го искористи покрја море. Македонската водителка ја отвори летната сезона и одмараше во Грција. Лила на Инстаграм објави неколку фотографии, но секако најмногу внимание ...

Се разголе Викторија Лоба: Го покажа згодното тело на плажа

Сител

(ФОТО) За инает на времето: Лила замина на море – за „сефте“ годинава го разголи раскошот!

Вистина.мк

(ФОТО) Шок во „Се или нешто” – На Лила и подарија нешто што не е за пред камери

Репортер
4 поврзани вести »

Еве како изгледа и колку чини облеката од новата колекција на Кендал и Кајли Џенер

ЗаЗабава - тукушто објавено

Иако претходната колекција DropOne е и понатака актуелна, познатите сестри Кендал и Кајли повторно си ги здружија силите и ја претставија новата модна колекција наречена DropTwo. Во продолжение погледнете како изгледаат парчињата од оваа линија и ...

Ѕирнете во новиот дом на Кендал Џенер вреден 6.5 милиони

Хитпортал
2 поврзани вести »

Ужива во Турција: Неда Украден направи селфи во бикини

Хитпортал - пред: 2 часа

Неда Украден пред неколку дена одбележа 50-години успешна музичка кариера, па по концертите замнина на заслужен одмор. 66-годишната пејачка ужива во сончевата Турција од каде испрати поздрав по бикини.

Еве зошто е најсекси баба на српската естрада: Неда Украден објави фотографија од плажа!

Вистина.мк
2 поврзани вести »

ИМА, ПА МОЖЕ: Накова позира во долна облека и со мобилен телефон од 1.000 евра (ФОТО)

Телеграф - пред: 2 часа

И овој пат атрактивната манекенка крена прашина со фотографиите што ги објави на својот профил на Инстаграм Популарната манекенка Александра Накова очигледно нема намера да ги поштеди своите фанови од секси фотографии на социјалните мрежи.

БУЈНО ДЕКОЛТЕ И ГОЛИ НОЗЕ: Александра Накова го запали интернетот!

Вистина.мк

ФОТО: Александра Накова „се врати" - ги збудале мажите со оваа фотографија

Press24

БУЈНО ДЕКОЛТЕ И ГОЛИ НОЗЕ: Александра Накова го запали интернетот!

Курир
4 поврзани вести »

Згодна и на 47-години: Вака изгледа дневното мени на Џенифер Лопез

Хитпортал - пред: 2 часа

Џенифер Лопез е во петата деценија од животот, а со секое појавување е се позгодна и позгодна, па нормално е да се прашуваме како и успева. Иако латино дивата напорно вежба секој ден, тајната на нејзиниот изглед се крие и во правилната исхрана.