TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

„Pussycat Dolls беше само параван за проституција, моравме да се сексаме со кој ќе ни кажеа“

Таратур - тукушто објавено

Бившата пејачка од женскиот бенд Pussycat Dolls тврди дека групата била само параван за проституција. 33-годишната Каја Џонс од Торонто тврди дека групата е идеја на сексуални предатори кои само сакале да заработат пари и да ги намамат во својот ...

"Не бев дел од женски бенд, туку од ланец на проститутки"

Точка

Откриена страотна тајна на „Пусикет долс“: Бевме во кругот на проституцијата ФОТО

Слободен Печат

Скандалозно тврдење: Pussycat Dolls беше само параван за проституција!

Идивиди

Република Локално Скопје24

7 поврзани вести »

Десет години од смртта на Тоше Проески

Окно - пред: 11 часа

ЛЕТ СО ШИРУМ ОТВОРЕНИ РАЦЕ Приказната за Тоше е една од поинтересните современи приказни и, како што сега стојат работите, таа кај нас допрва ќе се развива. Таа приказна допира многу нивоа на нашето живеење: општествено, политички, културно, ...

(ВИДЕО) Промовирана нова песна од Тоше Проески – „Light the flame“

Актуелно24

Двете најголеми љубови на Тоше, десет години по трагедијата

Скопје24

Десет години од смртта на Тоше Проески

24 Вести

Убавина и Здравје Турлитава Таратур МРТ Идивиди Алфа Репортер Курир

102 поврзани вести »

Јелена Карлеуша се појави пред новинатите со розова коса (ФОТО)

Убавина и Здравје - пред: 11 часа

Популарната пејачка Јелена Карлеуша е дефинитивно личност што им е омилена на новинарите. Пред се’, поради нејзините чести „провокации“, така што секогаш имаат што да пишуваат за неа. Така и овој пат, на снимањето на емисите од новата сезона на ...

Карлеуша одново ги освои мажите: Објави секси фотографија во мини фустан (ФОТО)

Маркукуле

Карлеуша се појави на снимање и сите гледаа во неа (фото)

Press24

Видео: „Прељубнику“ - Гоца Тржан го бркала Раша со нож и му ја скинала кошулата

Press24

ЗаЗабава Press24 Сител Република Вистина.мк Репортер Телевизија Нова еМагазин

13 поврзани вести »

Познатиот глумец сместен во болница откако излетал со моторот

Точка - пред: 7 часа

Познатиот глумец Џерард Батлер е пренесен во болница откако со својот мотор излетал од патот во околината на Лос Анџелес. Шкотскиот глумец излетал со моторот бидејќи автомобил му го пресекол патот.

Холивудска ѕвезда во болница по пад од мотор

Канал5

Џерард Батлер хоспитализиран по тешка сообраќајна незгода

А1 On

Џерард Батлер заврши во болница, бил удрен од автомобил додека возел мотор

Стандард

Алфа Курир Слободен Печат Република +инфо Press24

10 поврзани вести »

ВИДЕО: Клипчето кое е хит на изборниот ден – Ивона се изнервира кога на репортерката и заѕвоне телефонот

Либертас - пред: 12 часа

Погледнете го видео клипчето кое стана хит на социјалните мрежи, а е од вчерашниот изборен ден, од Сител телевизија. На репортерката и заѕвоне телефонот за време на разговорот со членови на избирачката комисија, па таа се јави.

We will rock you – Ивона Талевска

365

ВИДЕО: Кога Ивона Сител ќе тресне на маса!

Точка

Ивона со кавер на песна од Квин

Panika.be

Репортер Хитпортал БркајРабота Скопје24 Таратур Република Репортер Република

17 поврзани вести »

Кејт Мос повторно на лекување од алкохол

ЗаЗабава - пред: 11 часа

Кејт Мос е повторно на лекување од алкохол, и во моментов е во The Cabin in Chiang Mai, каде што се лекуваат зависниците од дрога и алкохол се третираат со малку подлабок џеб. Центарот за рехабилитација се наоѓа во Тајланд.

Модната икона Кејт Мос на одвикнување од аккохол за да остане трудна

Канал5

Манакенката повторно на рехабилитација поради нејзиното момче

Точка

За еден месец 10.000 фунти: Кејт Мос на лекување од алкохолизам во луксузен центар

Попара

Стандард Локално

6 поврзани вести »

Погледнете го најголемиот крузер во светот

ЗаЗабава - пред: 11 часа

Во новиот крузер на компанијата Ројал Карибијан Symphony of the Seas, семејствата со деца ќе можат да резервираат некои од апартманите во кои може да се спуштите од спалната соба во дневната соба со тобоган, ќе бидат регистрирани со помош на новата ...

Видео: Ѕирнете во новиот најголем крузер на светот!!

Канал5

Запознајте го новиот најголем крузер во светот

Кајгана
3 поврзани вести »

Неда Украден тврди дека е многу подобра од Северина- еве во што

Press24 - пред: 13 часа

Неда Украден тврди дека е многу подобра во кревет од Северина. Пејачката не крие дека ги погледнала експлицитното видео на Сверина од пред неколку години и вели дека не е воодушевена. Неда изјавила дека сеуште е активна но си ветила дека никогаш ...

И Неда Украден потклекна пред трендот: Пејачката со сменет личен опис (ФОТО)

Убавина и Здравје

Не личи на себе: Неда Украден го смени ликот! (ФОТО)

Вистина.мк

Пејачката повеќе на изгледа вака: Неда Украден драстично го промени изгледот

Сител

Press24 Репортер

6 поврзани вести »

„Егзит“ во март 2018 година почнува со нов фестивал на Јахорина

+инфо - пред: 15 часа

Организаторите денеска соопштија дека фестивалската програма ќе биде конципирана како дневна и ноќна, по формулата 2+2. Откако во 2014 година го почна Sea Dance на плажата Јаз, една година потоа и Revolution во Темишвар, а од оваа година и Sea star ...

Exit го покренува зимскиот фестивал на олимписката Јахорина!

Fashionel

„Егзит“ во март 2018 година почнува со нов фестивал на Јахорина

А1 On
3 поврзани вести »