TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

Обамејанг го продава скапоценото Ламборџини (фото)

Спортски - 13.12.2017

Напаѓачот на Борусија Дортмунд, Пјер-Емерик Обамејанг го стави на продажба својот луксузен автомобил, кој очигледно повеќе не му е потребен. „Lamborghini Aventador“ LP 700-4 на чија хауба го има личното лого на Обајеманг, наскоро ќе добие нов ...

Обамејанг го продава скапоценото Ламборџини (фото)

Таратур
2 поврзани вести »

Најгледаната емисија оваа сезона во Еден на Еден: Гостуваат Игор Џамбазов и Елена Ристеска (видео)

Црнобело - 13.12.2017

Во неделата во „Еден на Еден“ имавте можност да го гледате гостувањето на легендарниот Игор Џамбазов, но и на една од нашите најубави пејачки, Елена Ристеска. Според статистиките, емисијата со Игор и Елена беше најгледана за оваа сезона.

(ВИДЕО) ЕДЕН НА ЕДЕН: Игор Џамбазов, Елена Ристеска и новата рап-битка

Фактор

Еден на Еден: Игор Џамбазов, Елена Ристеска и новата рап-битка (ВИДЕО)

+инфо

"Еден на Еден": Игор Џамбазов, Елена Ристеска и новата рап-битка (ВИДЕО)

Точка

Panika.be Sky

6 поврзани вести »

Фото:„Жешка “ тенисерка

Канал5 - 13.12.2017

„Безобразно“ сексапилно издание на шестата светска тенисерка Елина Свитолина. Една од најдобрите светски тенисерки, атрактивната русокоса Елина Свитолина за време на зимската пауза во белиот спорт се одлучи да направи еден храбар потег.

Сузана Манчиќ во шок: Ја прашаа дали повторно би снимила видео за возрасни- нејзиниот одговор ќе ве стаписа

Сител - 13.12.2017

Сузана Манчиќ остана во шок по прашањето од водителот дали би се согласила да сними „домашно секс видео“, но во многу поскапа и попрофесионална варијанта од онаа на која претходно и се претстави на публиката.

Сузана Манчиќ во шок: Ја прашаа дали повторно би снимила видео за возрасни- нејзиниот одговор ќе ве стаписа

Курир
2 поврзани вести »

Уште е секс бомба: Наметката беше тесна за нејзините бујни гради

Таратур - 13.12.2017

Џесика Симпсон ја разгоре фантазијата на своите фанови со фотката на која позира во зелена тесна наметка кој не беше доволна да ги покрие нејзините бујни гради. Фотографијата е направена за време на едно снимање на реклама, а на неа пејачката, ...

Празничен моден погодок или утка: Бијонсе во разголен златен фустан

Црнобело - 13.12.2017

Кралицата на поп музиката во полн сјај пред празниците, но дали овојпат прекрши многу модни правила? Бијонсе сака од време навреме да направи кралска доминација со некој смел стајлинг. Овојпат 36-годишната ѕвезда се одлучи за златен фустан, кој го ...

Кога ќе добијам ваква порака нема посреќна жена од мене: Дара Бубамара го сподели овој убав момент

Сител - 13.12.2017

Популарната пејачка сподели на својот Инстаграм профил една убава преписка, поради која посебно беше трогната и воодушевена, па посака да ја сподели со сите. Имено, Дара Бубамара се допишувала со синот Константин, кој го доби во бракот со Милан ...

Слушнете ја новата песна на Здравко Чолич (Видео)

Сваштарник - 13.12.2017

Денеска во 13 часот на Youtube каналот на познатиот пејач Здравко Чолич се појави премиерата на неговиот нов сингл “Kuća puna naroda”. Со овој сингл пејачот го нејавува нековиот 15 студиски албум кој што ќе го носи името “Ono malo sreće” кој што во ...

Откако се разведе, славната пејачка не престанува да се појавува во сексапилни изданија

Точка - 13.12.2017

По неодамнешниот развод, русокосата пејачка не се откажува од секси комбинациите кои одлично ѝ стојат, бидејќи нејзиното тело дефинитивно не изгледа како тело на жена во петтата деценија. 42-годишната пејачка Ферги пред неколку месеци се разведе од ...

ФОТО: Откако се разведе, славната пејачка не престанува да се појавува во секси изданија

Курир
2 поврзани вести »

Неверојатна трансформација: Познатата Македонка се преполови – ослаби 25 килограми! (ФОТО)

Курир - 13.12.2017

„Патам од потрага по совршенство“, гласеше насловот на едно интервју во кое познатата македонска дизајнерка Ивана Кнез, откри дека не само што е силна, упорна и мотивирана да го бара совршенството во дизајнот, туку пред се и во себе.

Неверојатна трансформација: Познатата Македонка се преполови – ослабе 25 килограми! – Галерија

Скопје24
2 поврзани вести »