TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

(ФОТО) Старлетата Станија без гаќи на новогодишна емисија

Репортер - пред: 18 часа

Српската старлета Станија Добројевиќ неодамна се врати од САД во Србија и сними новогодишна емисија на која дојде без долна облека под фустанот. На фотографиите кои ги објавија српските медиуми убаво се гледа дека таа нема гаќи под белиот фустан што ...

ЅИРКААТ ГЕНИТАЛИИТЕ: Станија потполно гола на снимање на емисија (ФОТО)

Убавина и Здравје

Телевизијата ќе го цензурира нејзиното меѓуножје и гол задник: Станија го крена фустанот во новогодишна емисија (ФОТО)

Курир

Станија е тасма депилирана, а тоа го покажа и на телевизија

Вечер

БркајРабота Сител Пулс24

7 поврзани вести »

Погледнете каква убавица е „сопругата" на Појраз од „Мојот син"

Сител - пред: 20 часа

Во серијата Мојот син која е хит на Сител таа ја игра сопругата на Појраз, Еда, а нејзиното име е Фунда и е една од најпознатите актерки во Турција. Таа е вистинска ...

Погледнете каква убавица е „сопругата“ на Појраз од „Мојот син“ (ФОТО)

Курир
2 поврзани вести »

Урнебесно: Еве како најдобрите светски фудбалери би изгледале да се жени!

Попара - пред: 21 часа

Медиумите во Англија одлучиле да направат интересно видео и да откријат како некои од најдобрите фудбалери на светот би изгледале како жени. Видеото кое за неколку дена го погледнаа преку десет милиони луѓе стана вистински хит на друштвените мрежи.

Има 46 години и вакво тело: Облече провокативен фустан и покажа со што располага (ФОТО)

Курир - пред: 19 часа

Аманда Холден (46), британска водителка и пејачка, беше во центарот на вниманието при доделувањето на Attitude наградите и забавата која по тој повод се одржа во Лондон. Аманда, која публиката моментално може да ја види во улога на судија во ...

Има 46 години и вакво тело: Облече провокативен фустан и покажа со што располага

БркајРабота
2 поврзани вести »

Бела Хадид со длабоко деколте и жестоки реакции следи кошаркарски натпревар (фото)

Црнобело - пред: 22 часа

Само неколку дена откако го заврши својот најнов моден предизвик во Дубаи за Bvlgari, Бела се врати во Њујорк. 21-годишниот модел беше забележан во публиката во Madison Square Garden, следејќи кошаркарски натпревар облечена во бела маичка со длабоко ...

Ситната девојка на „Планината“ го откри она што сите фанови ги интересира

Таратур - пред: 22 часа

Спротивностите, наводно, се привлекуваат, а „Планината“ од Game of Thrones и неговата девојка Келси Хенсен таа теорија ја издигнуваат на ново ниво. Хафтор Јулиус Бјернсон , на публиката познат како „The Mountain“ од популарната серија Game of ...

Gipsy Kings со концерт во Скопје

Скопје инфо - пред: 21 часа

Авалон Продукција со задоволство ве информира како второ издание на АLL YOU NEED IS LOVE евентот, новогодишен концерт ќе одржи една од најуспешните светски атракции GIPSY KINGS. Актуелната формација на бендот, предводена од Paco & Mickael Baliardo ...

Кирстен Данст го очекува своето прво дете

Стандард - пред: 21 часа

Актерката Кирстен Данст и нејзиниот свршеник Џеси Плиманс наскоро ќе станат родители за прв пат, според американското издание „ЈуЕс Викли“. Веста дојде речиси една година откако 35-годишната актерка објави дека е верена со нејзиниот помлад колега.

(Видео) „Само Тони и две жени“ ја преработија „Шуруп“

Репортер - пред: 21 часа

„Само Тони и две жени“ ја преработија песната „Шуруп“ што пред многу години ја испеаја „Дуо трио“ („К-15“). „Ова е уште еден проект што чекаше четири години да биде објавен“, напиша Антони на својот фејсбук профил.