TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#1
Од 208 кандидати за градоначалничката функција, само 5.77% се жени. @RadioMOF @Helsinshki @VladaMK https://t.co/I9bKXe1cEm
22ReTweets8Favorites·Details
#2
Драги Рашковски е нов владин претставник во собрание на акционери на Телеком. Уште една плата плус
Значи ЖИВОТОВ за некои со 200 на саат иде
31ReTweets81Favorites·Details
#3
Еве го. Со прегазени Столбчиња, со све. #МногуУбавоСиПаркиран https://t.co/DfiAeJFh60
29ReTweets40Favorites·Details
#4
Ми иде да фатам да си ги спакувам куферите и да отидам негде далеку ама ми текна дека сум шворц па земав си се покрив со уште едно ќебе.
26ReTweets96Favorites·Details
#5
На локални ќе гласате за
18ReTweets14Favorites·Details
#6
Ииии го имаме победникот во #МногуУбавоСиПаркиран https://t.co/Y8EmAO9qmb
24ReTweets53Favorites·Details
#7
Уапсен Едмонд Темелко | Фокус https://t.co/j76OlJB7z6
9ReTweets4Favorites·Details
#8
#ОнаКога ќе ги утепаш со Real News шарените Фејк Њуз куртончичи. https://t.co/BbmJwqgqzH
30ReTweets51Favorites·Details
#9
Есенва ја сакам само заради топливе пијалоци. https://t.co/UwQ9WLOsxq
18ReTweets53Favorites·Details
#10
Дечки еј ! https://t.co/IQWcLNlw9I
23ReTweets36Favorites·Details