TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#91
Од тишина само
-кога оргазмите ќе стивнат ☺
8ReTweets21Favorites·Details
#92
3ReTweets9Favorites·Details
#93
@CorbadziJa @C4i7Z @TheDirektorot Цела кампања истера низ Македонија. https://t.co/ZoZ9T9ITfD
3ReTweets3Favorites·Details
#94
Убава, паметна, образована оди освои и го срцето да те видам..
5ReTweets20Favorites·Details
#95
@FireWaterMe @ddimkooooo мош водомери читала на терен даае
4ReTweets18Favorites·Details
#96
:)))))))))))))))))))))))))))) ВРВ :)))))))

ВМРО-ДПМНЕ бара амнестија за напаѓачите од 27 април во Собранието https://t.co/usewBylhgZ
6ReTweets13Favorites·Details
#97
Ако не те натера да ја пееш песната...Ебати песната со се пеачот..
6ReTweets27Favorites·Details
#98
Малку треба да изградиме свет...Помогни ми. Верувај. Гушни ме.
8ReTweets41Favorites·Details
#99
Кај си?
- Во парк...
Што правиш?
- Се паркирам.
8ReTweets18Favorites·Details
#100
Животот останува секогаш за борците. На нив останува 'арената' , нивна е и победата.
5ReTweets12Favorites·Details