TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#21
Добро утро твитерџии
4ReTweets32Favorites·Details
#22
Ајде денес јас да го пофалам @sbogoev и @OpstinaKarpos.
Ги собраа лисјата попаѓани на паркингот, ги собраа и од тревниците во мое маало, а и сето ќубре го собраа службите, вклучително и пикавци.
Дополнително на 1 критична точка местат солпчиња за да не се паркира во зеленилото!
7ReTweets45Favorites·Details
#23
Како сакаш нормална држава кога за 27 години дозволивме луѓе како Силвана Бонева и Амди Бајрам да бидат некаков фактор...во странство би чистеле клозети.
8ReTweets29Favorites·Details
#24
Не можам да го почитувам твоето мислење, ако ти не го почитуваш моето.
3ReTweets5Favorites·Details
#25
Со тој шо ми е убаво,не гледам на саат.
11ReTweets22Favorites·Details
#26
Ја остварам сезоната на утрински твитови за воздухот. До сега немаше три дена во серија со загадување двапати повеќе од дозволеното. Сабајлево е и до 5 пати :(
Центар
PM 10
110/50
PM 2.5
67/25
Карпош
PM 10
171/50
PM 2.5
126/25
Лисиче
PM 10
283/50
5ReTweets9Favorites·Details
#27
Крвна слика: Пикасо.
3ReTweets6Favorites·Details
#28
Курс за Facebook рекламирање со Ива Трембелиева од Grouper.mk :)
Почнуваме утре и има уште 2 слободни места.

📌Регистрирај се на: https://t.co/fn05ug3nn5 https://t.co/jyIwG0SeK9
3ReTweets3Favorites·Details
#29
Ова ми даде снага да продолжам со животот. Благодарам, идеме јако! https://t.co/tSt7YpNPPC
7ReTweets15Favorites·Details
#30
lazat vmrovtsite samove plasat deka kese redefinirala makedonia dolu rezimod da zive slobodata i demokratiata https://t.co/6cd5kpcP9I
8ReTweets11Favorites·Details