TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#61
Добро утро твитерџии
0ReTweets10Favorites·Details
#62
Зелено, ми влегува на негово помошно. Среќа, го избегнав... На семафор му викам 'кај идеш!?', ми вика 'зелено ми беше и мене!' :/
#МКавто
1ReTweets7Favorites·Details
#63
Прашање кое треба да си го поставите себеси:
Дали би направил/а нешто посебно за себе или некого без да го споделам на соц. мрежи?
1ReTweets7Favorites·Details
#64
#NYTimes when are you going to start reporting news?! Why cover up for #UraniumOne & #UraniumOneScandal https://t.co/aSIWwXAlk6
3ReTweets1Favorites·Details
#65
Барем никому не сум му фалел. И тоа е добро.
2ReTweets4Favorites·Details
#67
На 23 Октомври (понеделник) се навршуваат седум дена од смртта на вмро. По тој повод се прогласува неработен ден. Уживајте!
2ReTweets4Favorites·Details
#68
Имаш можност да бираш и избираш да бидеш гомно
0ReTweets9Favorites·Details
#70