TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
#1
Моментот кога Крсто Мукоски ги отстранува барикадите на вратите во собранието.

Ќе си лежите богами. https://t.co/vwUGZEt7rh
127ReTweets130Favorites·Details
#2
Пешевска, Димовски, Арнаудов, Велјаноски, Мукоски, Тарчуловски, Василевски!
РТ сите нека ги дознаат кои им помагаа… https://t.co/4l1Rh93evw
172ReTweets110Favorites·Details
#3
#ДоброУтро децо, како си поминавте на филхармонија? https://t.co/OPzBzhw5bj
87ReTweets276Favorites·Details
#4
Слободно заебавајте се на сметка на ДПМНЕ. Блокирана им е. Хехе
98ReTweets295Favorites·Details
#5
Да бидеме на чисто. Ако низ ТРАНСПАРЕНТНА постапка се докаже нелгално финансирање на ВМРО тоа ќе значи нејзино бришење од судски регистар
81ReTweets187Favorites·Details
#6
Порано работевме за да живееме, сега живееме за да работиме.
88ReTweets161Favorites·Details
#7
Ако ти треба нешто неопходно за живот, само обзнани и не моли никого за ништо. Тие што ќе можат, а нема да ти помогнат, нека му ја мислат.
69ReTweets111Favorites·Details
#8
Пожелно е РТ, ова е алармантно и се случува низ сите школи во Македонија. https://t.co/EGuHjvvBTa
80ReTweets60Favorites·Details
#9
Првата велосипедска лента во Скопје, спуштена на коловоз и одвоена од автомобилскиот сообраќај. Радувајте се. Да ни… https://t.co/1QCo6gd4ss
63ReTweets154Favorites·Details
#10
Љубен Арнаудов, пратеник на ДПМНЕ ја насочува толпата кон Сала 3 - локацијата каде што беа тепани новинарите и прат… https://t.co/e3nNMFxvqx
64ReTweets60Favorites·Details