TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
#51
Мало било давало, пораснало се растурало.
19ReTweets40Favorites·Details
#52
Приметуваш дека уствари цел живот се објаснуваш на погрешни луѓе?
29ReTweets101Favorites·Details
#53
На Македонија ѝ фали море. Цело едно да ни го истурат одозгора.
25ReTweets58Favorites·Details
#54
drugarcce mu e na ssurata tret ccovek e vo mvr javuvanje odma mi ja skina kaznata inacce nema ssansi da skiness kazna sega https://t.co/HzvLwgbkbq
23ReTweets78Favorites·Details
#55
Се подарува Маја, сибирски самојед. Супер кутре за друштво :) сака луѓе,кучиња,мачиња, абе го сака животот. Екстремно весело кутре :))) https://t.co/GyPf9FzH8x
8ReTweets5Favorites·Details
#56
По 2 часа во СЈО, Груевски си го заборавил капутот. Спаваш ли мирно Лешоски Дарко?
22ReTweets78Favorites·Details
#57
Сакам те
- Не се губи
20ReTweets37Favorites·Details
#58
Дечки, некој расположен за партија #ТвитерБаскет за вечерва од 22:00 до 23:00? Имаме простор за уште двајца да улетаат. Ајмо кандидати нека се пријават.
7ReTweets5Favorites·Details
#59
My silence 🤔 https://t.co/EqdYOmZb0g
6ReTweets6Favorites·Details
#60
Луѓето "не сум јас таков" се секогаш такви!
20ReTweets48Favorites·Details