TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 31d
#31
Секое заљубување почнува со ајде само ќе се зезаме и тука се заебуваш.
163ReTweets313Favorites·Details
#32
Се буниш...
Протестираш...
Мрзнеш по улици...
Добиваш пендраци...
Ги гласаш...
Дефокусирани биле...
142ReTweets365Favorites·Details
#33
*улазам у зграду сас девојку и комшиче(6) ми вика

Аааа комшо овај не е тај од ичера
131ReTweets395Favorites·Details
#34
Win на неделата 😂 https://t.co/QBTFfsAjq2
157ReTweets315Favorites·Details
#35
У Македонију да работиш и како платен убица плата па ќе ти биде 200 евра
129ReTweets387Favorites·Details
#36
Додека спиевте, Јупитер и Венера си излегоа на дејт. Онака срамежливо, интимно, во најтивките саати пред изгрејсонце. https://t.co/X4EUlKnvbB
121ReTweets411Favorites·Details
#37
Ако не знаевте каква Вукојебина сме... За да се одбранат од Волци, дечиња од цело Бајловце со петарди во раце одат 5 километри пеш до школо... а вие само трпајте кеш за патни трошкови у лимузини црна ве земја појела, СРАМ И АРАМ !
146ReTweets333Favorites·Details
#38
- ПА ДОБОРО ГО ВИДЕ ЛИ МЕИЛОТ ЦЕЛО САБАЈЛЕ ТЕ БАРАМЕ?
- Видов, одговорив веднаш.
- Ааа, не сме виделе.

Македонија.
122ReTweets400Favorites·Details
#39
Мразам луѓе кои ги понижуваат другите за да самите се чувствуваат надмено,над сите,дека се нешто посебно.
150ReTweets314Favorites·Details
#40
Само САД да не се распадне, кој ќе учи 50 држави. Уште СССР ја совладувам...
110ReTweets434Favorites·Details