TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 31d
#81
Гледач на #MojТермин, за Груевски и пасошот:

„Дајте му го пасошот .. кај ќе ќиниса таму се парите“

:D :D :D
93ReTweets344Favorites·Details
#82
Не знам како "ај бе пола држава ја украдоа"те спречува ѓубре да фрлиш во канта,да внимаваш во сообраќај и да не си арогантна џукела со луѓе.
116ReTweets270Favorites·Details
#83
Не можам да престанам да се смеам https://t.co/QkJIrD4Ybv
104ReTweets305Favorites·Details
#84
За пратениците предлог:
5 минибуси што ќе тргнуваат од 5 поголеми града и ќе ги враќаат секој ден. Таман по пат дискусија да развијат СДСМ - ВМРО, Македонци - Албанци итн.
111ReTweets283Favorites·Details
#85
Од кога те изгубив тебе,гајле ми е за се друго што ќе изгубам.
121ReTweets253Favorites·Details
#86
Став во врска со измените на Законот за пушење во затворени простории. https://t.co/PWjdzoeThX
123ReTweets246Favorites·Details
#87
Таа: Зошто толку време ти треба да ми одговориш на пораката дека те сакам?
Јас:444 527777 833 777725526 https://t.co/HDXmzkFKw7
108ReTweets287Favorites·Details
#88
Уживај, да се грижев за туѓото мислење анкети ќе правев
114ReTweets268Favorites·Details
#89
Во Македонија за свадба се канат 200-300 гости.
Во странство само кралските фамилии имаат толку гости.
Значи ние во Македонија сме кралеви.
110ReTweets278Favorites·Details
#90
Хардвер кај компјутер е делот кој можеш да го клоцнеш или да му удриш бокс,а софтвер е делот што го пцуеш,му даваш мајки,шајки се по список.
117ReTweets256Favorites·Details