TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#1
19:00ч Зенит - ВАРДАР

Погоди го конечниот резултат

Типувај еднаш РТ еднаш.

За првите пет кои ќе погодат, следува ваучер од 200 денари. https://t.co/xzOUsNbX3v
26ReTweets11Favorites·Details
#2
Гугл е пичку матер. Се логираш од друг компјутер и одма алерти фрчат, на моб, на мејл, пожарна ти тропа на врада, Оливер Спасовски со поп иде... јеботе технологијата, јеботе.
18ReTweets68Favorites·Details
#3
- Што правиш?
- Со свест го навигирам ова мое возило од месо и коски низ просторот и времето хранејќи се со енергија. Ти?
- Еве бе, до кладилница. Мислиш ќе ја даде Пјаченца двојка?
6ReTweets28Favorites·Details
#4
Сите сакаме да глумиме, само што сценариото ни е лошо.
5ReTweets9Favorites·Details
#5
Со заедничката седница #МКБГ испраќаме силна порака во регионот и во светот: вака се гради пријателство, вака се негува добрососедство, вака се развива соработката, вака се сакаат своите граѓани, и вака се обезбедува долгорочна стабилност. https://t.co/OqjLSYZ0Ji
8ReTweets25Favorites·Details
#6
BIZNIS KLASA ZA SHARENI HAHHAHA https://t.co/JpsDvwy8gQ
6ReTweets16Favorites·Details
#7
Некогаш е потребно да го промениме нашиот пристап, за да работите почнат да функционираат како што треба.
4ReTweets5Favorites·Details
#8
Го изгледав видеото "боље шалтеруша у МК него собарица у странство" па сакам да прашам шо праиме со собариците и шоферите во МК? Лошо е тоа шо го работат или како?
3ReTweets8Favorites·Details
#10
Ограбена продавница за оружје во Скопје,украдени 50 пиштоли.Нешто смрди на беља 🤨
4ReTweets10Favorites·Details