TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#1
Дечки ајде да им најдеме топол дом на душичкиве. Се подаруваат 2-месечни женски кутриња, полни со енергија и со љуб… https://t.co/Qmw0dawhYh
5ReTweets3Favorites·Details
#2
ej @vladamk. министерството за правда си имаат нивни паркинг позади. кај имаше тараби и не се поминуваше, сеа терас… https://t.co/ZgwK30d4Vj
9ReTweets4Favorites·Details
#3
. @SDSMakedonija: Нема да има кршење на #Уставот!
*со прекршување на #Уставот избира претседател на #Собрание*
#ЗборотЕЗбор
24ReTweets34Favorites·Details
#4
Сас плату од 12.000 ќе се живи добро ако татко ти ти дава још толко
11ReTweets24Favorites·Details
#5
Прави добро за добро да те снајде - рече попот и украде пари од икона.
8ReTweets28Favorites·Details
#6
Ја ко ви зборев дека @NDimitrovMK е #фотограф, а по потреба прв човек на #МНР вие не верувавте, еве ви бујрум: https://t.co/zmmZkMq6x3
16ReTweets20Favorites·Details
#7
-Душо немој да си нервозна.
-Не сум!
-Не бе не си нервозна само ќе запалиш некого.
10ReTweets22Favorites·Details
#8
Уста рашчепија правејќи се слободоумни, а први се да живеат у меур од истомисленици
10ReTweets22Favorites·Details
#9
На што дрога бил тој што напишал песна со текст Имаш поглед ко терориста?
4ReTweets14Favorites·Details
#10
Сител еволуција... https://t.co/R4X7V1JrZy
7ReTweets11Favorites·Details