TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#91
А и шо кур дека сме од Скопје, цел град во лето смрди на запушена канализација и на ѓубрето од контејнери кое седи таму со месеци.
2ReTweets6Favorites·Details
#92
@GoranVitez @Independent_234 Па СуперКуп на стадион се игра не на Водњанска !!!!!
2ReTweets6Favorites·Details
#93
@i999y @rnixn @Shkottt Е да бе, а слушна Влада одма кафана
2ReTweets5Favorites·Details
#94
Фала сдсм што ме вработивте како млад студент премногу ве сакам и сум горда на вас ќе се трудам со другите твитерџии да ја исправам МК
2ReTweets5Favorites·Details
#95
браво децо! https://t.co/cLtAHeEvmU
2ReTweets5Favorites·Details
#97
Жива меѓу мртвите
Мртва меѓу живите
Умре пред да умре
Живот после смртта
И пред и после тебе само ти

#плитко
2ReTweets5Favorites·Details
#98
Тие што треба да одредат притвор ќе одат заедно со оние што треба да одат, а не одат оти овие што треба да им го одредат не се во притвор.
1ReTweets8Favorites·Details
#99
Во филмови коа имало верижни сообраќајки да не сте помислиле на тоа да не гине некое дете или само главниот ви е важен... срамота
1ReTweets8Favorites·Details
#100
Ју хууу 100че фаловерс !!!
🎉🎊🍹🍾🍻🍸🍕🍔🌮

*Спавате ли мирно Влијателни !
1ReTweets8Favorites·Details