TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#11
Прво давав по 4 оброци, сега 7 секоја сабота. Е, по толку јаде еден, сам за доручек, а ме обвинува дека не сум помагал. Душичка мила 😘 https://t.co/6ycbb3XYQI
12ReTweets26Favorites·Details
#12
Ти си ми најубава симпатија што не сам гу имаја
7ReTweets11Favorites·Details
#13
Секогаш ни е пред очи тоа што не можемр да го видиме!
5ReTweets8Favorites·Details
#14
да не беа олку многу, би им платила днк тетирања на сите овие чистокрвни националистички вмровчиња што тврдат македонската нација била загрозена

чисто за забава, да видиме колку турски гени носат во себе
4ReTweets13Favorites·Details
#15
Левица?! ЛЕВИЦА?! Аха ха ха
Изјави левичарот кој:
- поседува 3/4 од Струмица
- има побарување од евро + евро
- се вози во Мерцедес од факинг 600 000 евра
- експлоатира илјадници луѓе за 6 000 денари плата

Ако не па, да станеме левица, м?!
#мрш
#поздравСлободоумноГраЏанство :) https://t.co/h7ExVWKJWm
6ReTweets9Favorites·Details
#16
Зборови на денот - Аирлија и Лезет.
3ReTweets8Favorites·Details
#17
Излажи ме уште еднаш ќе ти верувам, ти си лудост која не можам да ја разберам.
4ReTweets10Favorites·Details
#18
#DogFact
Чувството за мирис кај кучињата е 10,000 пати појако од тоа на луѓето 😎 https://t.co/dOimHifyv1
3ReTweets8Favorites·Details
#19
И викате долу магла,тмурно,загушливо а? 😜✈ https://t.co/IMQBIaXAoN
5ReTweets13Favorites·Details
#20
„Што повеќе стареам се повеќе ја сваќам баба ми која наутро наместо кафе испива ракија:“
3ReTweets4Favorites·Details