TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#21
Стварно бе немаат контра-прес вмро? Ќе остават пресов на СЈО да помине без спин? Зар се до толку готови?
3ReTweets15Favorites·Details
#22
Surgery is stabbing someone to life. #Showerthoughts
4ReTweets12Favorites·Details
#23
OMG само да не е Лиле ДОМ! https://t.co/r523kGiSxN
6ReTweets14Favorites·Details
#24
Тие што чекаа бесење на плоштад да си го проверат мозокот.
3ReTweets13Favorites·Details
#25
За мене ВМРО се завршена работа, сега строго СДСМ критикувам. Освен ако некој не сака да ме замолчи со советничко место!
4ReTweets22Favorites·Details
#27
Побаран е притвор и за Гордана Јанкуловска во случајот #Титаник, се извинувам на превидот. #СЈО https://t.co/7bIAmOcBkZ
4ReTweets12Favorites·Details
#28
Поднесени барања за притвор во случајот #Титаник: Миле Јанакиески, Мартин Протогер, Никола Груевски и Кирил Божиновски. #СЈО
9ReTweets17Favorites·Details
#29
Македонец победил на Ѕвезде гранда а вие за небитни ствари ко притвор на Груевски твитате ебаве комуњарите
3ReTweets19Favorites·Details
#30
Има ли некој што прави обука за Google Analytics?
Мала напомена ако знам повеќе од него му ги зимам парите назад и го тепам на лице место!
4ReTweets11Favorites·Details