TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#31
депресивноста не е опција за да си го одземеш животот... https://t.co/zpxXJmkhHZ
0ReTweets5Favorites·Details
#33
Ако сам не знаеш да си направиш интересно, тешко дека друг може многу да ти помогне.
0ReTweets5Favorites·Details
#34
vo CV kje si pisham deka imam osobeno izrazen talent da svetam so blic v frizhider za da vidam shojma za jadenje
0ReTweets5Favorites·Details
#35
buftam nekoe trileche, se klatam malce, on ne tvita
1ReTweets2Favorites·Details
#36
@ananastasija1 "Excuse me, dear sir. Might I enquire as to whether you would care to bang the living daylights out of me?"
1ReTweets2Favorites·Details
#37
@Alexandra_YNWA Моментални состојби поминуваат. Психичко растројство/болест е исто како да ампутирам рака и да чекам да порасне. :)
1ReTweets2Favorites·Details
#38
1ReTweets2Favorites·Details
#39
@S_Zbesnatata така е маче мое гзоустоцицлесто 😍😍
1ReTweets1Favorites·Details
#40
Да си јака пичка и да се ебеш со старец на Водно во Сеат Ибица, па додека поминувам му се клизнуваш на кур, некое неопишано чувство разбуди.
0ReTweets4Favorites·Details