TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#41
vo CV kje si pisham deka imam osobeno izrazen talent da svetam so blic v frizhider za da vidam shojma za jadenje
0ReTweets5Favorites·Details
#42
buftam nekoe trileche, se klatam malce, on ne tvita
1ReTweets2Favorites·Details
#43
@ananastasija1 "Excuse me, dear sir. Might I enquire as to whether you would care to bang the living daylights out of me?"
1ReTweets2Favorites·Details
#44
@Alexandra_YNWA Моментални состојби поминуваат. Психичко растројство/болест е исто како да ампутирам рака и да чекам да порасне. :)
1ReTweets2Favorites·Details
#45
1ReTweets2Favorites·Details
#46
Lost In The Echo (Official Video) - Linkin Park
https://t.co/amVKwpuZz2
1ReTweets2Favorites·Details
#47
ми се случило и да ми заврши, пред да почне.. ништо страшно, скроз
0ReTweets4Favorites·Details
#48
@S_Zbesnatata така е маче мое гзоустоцицлесто 😍😍
1ReTweets1Favorites·Details
#49
Да си јака пичка и да се ебеш со старец на Водно во Сеат Ибица, па додека поминувам му се клизнуваш на кур, некое неопишано чувство разбуди.
0ReTweets4Favorites·Details
#50
дечко, ја сакав врска со тебе, не личен терапевт да ти бидам, позз
0ReTweets4Favorites·Details