TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#51
Одамна не ми се згадила душава од било што,но ете има таленти како Пази Леџа кои боледуват од коплексот центар на внимание па и тоа доживеав
0ReTweets4Favorites·Details
#52
@S_Zbesnatata Најсреќеееен!!!!🎉🎊🎂🍰🎂🍰🎂
1ReTweets1Favorites·Details
#53
А гледав кај ќе имаат концерт летово Линкин Парк за да одам... 😢
0ReTweets4Favorites·Details
#54
I vie pak zaebavajte si se so tvitovi mi se umiraa, sakam da umram, brutro depresio MRS
0ReTweets4Favorites·Details
#55
Сакам роденденски да ја измасирам мачкицата @S_Zbesnatata со уље гола 😍😍😍
1ReTweets1Favorites·Details
#56
@vivadixiesubmar @sinaitski Оној кој спие е слеп, а при успаните Калиопи не доаѓа.
1ReTweets1Favorites·Details
#57
#58
Stone Sour - Zzyzx Rd. [OFFICIAL VIDEO] https://t.co/2HdYYcMsJB via @YouTube
0ReTweets4Favorites·Details
#59
Сите ние нешто ловиме. Некој риби, некој проблеми. Кој кај ќе ја фрли јадицата.
0ReTweets4Favorites·Details
#60
@S_Zbesnatata среќен 😘
1ReTweets1Favorites·Details