TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#61
Ајде гнасо сега ВМРО нека ти помогне.
Ќе скапеш во Шутка и Идризово.
Гомно едно.
Вмровска марионето.
Цркни сега сто… https://t.co/3yz0vWHowL
2ReTweets7Favorites·Details
#62
#63
Бугарски песни слушаат а новава песна од Елена им е грда... Па вие сте за ќотек бе...
2ReTweets7Favorites·Details
#64
Богдановиќ: Ќе се борам со урбаната мафија!
Заклучок: ќе се бори сам со себе.
@SDSMAK
2ReTweets7Favorites·Details
#65
Тоа "ЌЕ" - ни ја еба мамата 25 години... Вози Мишко...
2ReTweets7Favorites·Details
#66
Абе и вас да ви дише у врат СЈО ќе имате набиена агенда...
2ReTweets7Favorites·Details
#67
Од каде ви е таа горчина и гнев бре?!
1ReTweets9Favorites·Details
#68
Малее абе забораих ка беше да се дума на беровски...
1ReTweets9Favorites·Details
#69
Se vklucuva Telma vo zivo pred Beko i vo istiot moment go iznesuvaat Temelko
Kakva koiincidencija! Breeeeej! https://t.co/zIrZPrU00c
2ReTweets6Favorites·Details
#70
Макарони или 'Кога немам идеја што да зготвам'.
0ReTweets12Favorites·Details