TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#71
Битола е голем град, глеј ги сите овие илјадници луѓе со иста агенда... https://t.co/xKSMdoIHoE
2ReTweets9Favorites·Details
#72
Се симнувам доле у режија
-Режија, ај ве молам, ми се јаде..
2ReTweets8Favorites·Details
#74
Да не е вулканот во неа не би знаел за ерупцијата во себе.
2ReTweets8Favorites·Details
#75
Ќе правам увид во градежните активности на Плаошник!
Новинари,утре во 12ч
Кога може ГРАЃАНИНОТ Н.Г зошто да не и јас?!
@sonjatd @Sekulovska
1ReTweets10Favorites·Details
#76
тврдо да корните у ќорка
2ReTweets7Favorites·Details
#77
Koga nesakajki ke lapnam mokro lepce https://t.co/F5OydOKZ6O
1ReTweets10Favorites·Details
#78
ОЈО будно го следи случајот "Телеком"...... Мислев, јбг неам коментар
1ReTweets10Favorites·Details
#79
@Muarko Појезиво е кога ќе му истече бројот ќе го добие нов корисник и ќе ти стигне порака дека "починатиот" се укличил на viber
2ReTweets7Favorites·Details
#80
Љубомора можам да намирисам од 468 км, а можам и од 1854км.
Значи што нос ќе беше...
1ReTweets9Favorites·Details