TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Discussions
#1
Ни Енап ни бутур ми помага😣 Бем ти притисок🤕
38Tweets14Users·Details
#2
Некој да има мало маче за подарување?
РТ ПЛИС
20Tweets13Users·Details
#3
neznam za vas ama jas mn sakam da jadam makaroni
makaroni makaroni makaroni samo toa mozzam da jadam po celi denovi so sirenje so kechap so zejtin sekakvi
27Tweets11Users·Details
#4
Ако маж и жена се гледаат очи во очи подолго од 60 секунди, или ќе падне секс или тепачка.
24Tweets10Users·Details
#5
Само што си ветивме со другарка ми дека ќе залепиме шамари доколку забегаме со ботокси, филери, силикони...инспирирани од наша позната актерка која се помалку личи на себе.
33Tweets9Users·Details
#6
Читам стручна литература и го зголемувам своето знаење за спортот, а со тоа и вашата доверба да ме гласате за НајСпортски твитерџија на овие #ТвитерНагради. Не бидете дефокусирани, гласајте. https://t.co/yveu3N29tK
23Tweets9Users·Details
#7
Владата треба како казна за расипништвото на Донев, да му изрече казна со тоа што ќе го:
15Tweets10Users·Details
#8
Mamickata so maliot bobo kade e ? Ne mi teknuva kako se vikase.. https://t.co/wousUywCaK
19Tweets9Users·Details
#9
Н А Р И П И Т М О Л И М В А С 😂 https://t.co/l2eEjrQnFz
19Tweets9Users·Details