TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Discussions
#21
Како бе да имаш воља за живот коа знаеш дека наредни 40 години треба да стануваш у 6 за на работа?
6Tweets3Users·Details
#22
So poke gledam vozrasni zeni na tviter tolku poke svakjam zaso bratot od kafana @El_Megunogovic ve dupci od zaebavanje
6Tweets3Users·Details
#23
се вратив преска од теретана, дремнав па сега few hours later не знам што со животот
6Tweets3Users·Details
#24
Шефе ми текна, ќе ја качиме акцизата на нафтата, а ќе му ја намелиме царината на Кочо на батериите
6Tweets3Users·Details
#25
Единствен услов...
ДА ГО ИМАШ !!!
#ДоброУтро . https://t.co/7GZExWyJeL
6Tweets3Users·Details
#26
Дали се сите спремни да се родители ?
Александар дете со посебни потреби ученик во ДСУ ,,ИСКРА" - ШТИП во попладневна смена го земале во состојба за која говорат фотографиите.Ова не било прв пат вака да го земат.. https://t.co/VgfHLoCgGG
16Tweets2Users·Details
#27
Познавам многу Срби чии фамилии избегаа(тие што останаа беа убиени) од Славонија и Крајина пред споулавените хрватски орди тазе наоружани со американско оружје. Се тоа под будното око на ЕУ и НАТО. За нив нема да има правда, куќите никогаш нема да ги видат.
5Tweets3Users·Details
#28
moram da deaktiviram kje me najde i mene........ https://t.co/v5WV7Fk5cm
5Tweets3Users·Details
#29
Не пробувај да ме разбереш во вакви моменти ниту самиот не се разбирам :/
5Tweets3Users·Details
#30
Оклахома - Вориорс вечерва, а куртониве СК Хјустон - Денвер ќе даваат пренос. И цел меч коњот за Шарич и Богданович ќе го поти.
5Tweets3Users·Details