TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Discussions
#61
Не знам каде сум, можеби сум во твоите мисли.
3Tweets2Users·Details
#62
Најбоњи твитап, со Баба, @centraphor09 и јас ... драги мои! https://t.co/MsoiruWiWf
3Tweets2Users·Details
#63
дечки дали знајте некој шо откупва коса? ако знајте некој ве молам пишете ми.
многу ќе ми значи ако ретвитните, фала 💞
3Tweets2Users·Details
#64
деца, тргнато е удолу.
3Tweets2Users·Details
#65
Може у облаци да ја дигнеш а може и на кур изборот е ваш
3Tweets2Users·Details
#66
Како бе може за Наполи да навивате?! https://t.co/jMcsWuCfuk
3Tweets2Users·Details
#67
I togas toj mi rece nie bi bile super prijateli.... Zboruvajte mi za friend zone ❤️
3Tweets2Users·Details
#68
Имам желба за живот, но немам можност да ја одгледувам.
Сака некој да ја добие?
3Tweets2Users·Details
#69
abe bratu soe toa tviter gluposti.. se zarabotuva li nesto ili djabe potroseno vreme?
3Tweets2Users·Details
#70
Ако си доволно смешен и со вишок килограми ќе ебеш.
3Tweets2Users·Details