TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Омај(ФАЌИН)гад! @0majgad
#reach: 122319   ( 25th )
#followers: 3934   ( 731st )
#1
Не можам да престанам да се смеам https://t.co/QkJIrD4Ybv
128ReTweets373Favorites·Details
#2
Еј, а како се пишува предизборно ветување? Хаха или Ххахахахахахахахахахахахаххахахахахаххахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха #ПравописМК?
51ReTweets181Favorites·Details
#5
Ја изгубив дел од семејството ради фрлање отров, седум годишен дел од сејемството. И дур сите се хипи активисти и потпишувачи на петиции јас имам еден чекан дома и не се плашам да кршам раце со истиот на говнари кои трујат кучиња.
35ReTweets143Favorites·Details
#6
Приметуваш дека уствари цел живот се објаснуваш на погрешни луѓе?
31ReTweets113Favorites·Details
#8
Празници се ближат https://t.co/lcQcRf8MVy
38ReTweets83Favorites·Details
#10
Она: Гоце кај сакаш да бидеш за Нова Година?

Јас: Во тебе.

Она: МРШ КРЕТЕНУ ЕДЕН ТИБАМ ПСИХОПАТОТ

Moral of the story: Не поставувај прашања ако не си спремна на одговор
28ReTweets108Favorites·Details
#11
Ја коа реков да си платат дизајнер, они "Не, ти си хејтер"
Кул. Куууууууууууууууууууууууууууууууууууууууул. https://t.co/MA3k24zzCQ
21ReTweets124Favorites·Details
#12
Не заборавајте да напишете Merry Crisis and happy new fear, или да ја шернете сликава 😘 https://t.co/HQm1LKgf7S
26ReTweets93Favorites·Details
#14
Розите се црвени,
Дечкоти те варал,
Имав нешто работа,
Изгледа sime baral.
23ReTweets82Favorites·Details
#15
Како се вика Ана што претерува?

-Аздисана
23ReTweets82Favorites·Details
#17
Ви текнува на Фуфлес од Стрејнџер Тингс? https://t.co/TK7Ce7Q2IT
20ReTweets79Favorites·Details
#18
преку куроф од сликава https://t.co/n8B5v2jdHU
21ReTweets74Favorites·Details
#19
Еве зошто Каљо треба да земе награда на #ТвитерНагради https://t.co/Qid6eaggIL
22ReTweets68Favorites·Details
#20
Како тоа мислиш зошто ќе лапам награда за најдобар дизајнер на #ТвитерНагради?
Па тоа е лесно, види каков дизајн сум напраил за @Schiffer_PG14
со малку среќа и гурање од ваша страна може и неа ќе ја лапам ❤️ https://t.co/b90YXzOg9o
14ReTweets83Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamyidiaschiffer_pg1463
2Пердуфpikabu0053
3Џотоgiotto_mkd50
4Rubin Jovanoskirubinbt48
5[Не]Видливиот™jovica_c41
6Скорќеkapnkrk31
7Трпанаnatalijaaat30
8(Л)УТКАmajaska29
9Оној со брадатаlegovski28
10·٠•● Си Марјен ●•٠·si_marienne24