TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

101от @101ot
#reach: 108415   ( 48th )
#followers: 4281   ( 657th )
#1
- Љубави се вратив!
~
- Љубави, алооо, дома сум!
~
- Ау да бе, сингл сум...
137ReTweets311Favorites·Details
#2
Брат ако не ги знае овие, мала е за тебе! https://t.co/gxuaOSz2Yb
52ReTweets141Favorites·Details
#3
„На сите крвта ќе ви ја земам!“ -лаборантката
51ReTweets119Favorites·Details
#4
Пред да се стане родител, мајке ми треба да се полага психолошки тест!
41ReTweets120Favorites·Details
#5
Брат, ако не го гледала ова, мала е за тебе! https://t.co/YXuxQO1suC
34ReTweets129Favorites·Details
#6
- Стефане кај е бе на картава Кичево?
~ Хехехе во пичево...
-
~
-
~ Ок, ок, сам ќе идам кај педагогот.
40ReTweets108Favorites·Details
#7
Тоа што ти го викаш мистерија кај мене, јас тоа го викам приватност!
43ReTweets84Favorites·Details
#8
Предлог закон: да се вратат запрежните коли со цел намалување на сообраќајки и загадување на воздухот!
38ReTweets96Favorites·Details
#9
Ако ми ѕвониш кога спијам и не те утепам преку телефон, веруј, многу важна личност си ми!
41ReTweets81Favorites·Details
#10
„Секогаш кога ќе се најдете на страната на мнозинството, време е да застанете и да се преиспитате.“ – Марк Твен
40ReTweets83Favorites·Details
#11
Не можете да избрзувате нешто што сакате да трае засекогаш.
37ReTweets83Favorites·Details
#12
После шишање, нема каење!
35ReTweets74Favorites·Details
#13
„Никој не може да направи да се чувствувате инфериорно без ваша дозвола.“ – Елеонор Рузвелт
36ReTweets71Favorites·Details
#14
Јас: седни да учиш утре полагаш.
Исто јас: заеби, поинтересно е да мислиш на бившата од забавиште што прави.
34ReTweets75Favorites·Details
#15
- А бе дај ми!
~ Не ти давам!
- А бре дај ми коа ти викам!
~ Е не ти давам и крај!
- А мури дај ми од тортата коа ти викам, роденден ми е!!1
27ReTweets92Favorites·Details
#16
Не може да не ти работи ксметот ако немаш ксмет.
*меме со црнецот*
35ReTweets66Favorites·Details
#17
Ако не го знаеш цртаниот мал(а) си! https://t.co/pnJVES1OtI
28ReTweets85Favorites·Details
#18
- Газда, а бе плата кога ќе има?
~ Сине, Господ ќе ти плати, шо се секираш, не ти требаат пари на овој свет...
30ReTweets74Favorites·Details
#19
„Сакам бенефициран стаж и дупла дневница да ми дадете јер ве трпам!“ - јас, како психотерапевт до моите пациенти.
32ReTweets65Favorites·Details
#20
За да сум запишал 4та ми требале 180 кредити...
А мури ти улава ли си, толку банки нема во земјава а не пак да ми дадат толку кредити!!!1
28ReTweets75Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot131
2🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat119
3Aнѓеле Беangelebe88
4Реаленneutralen_87
5~Лејди♛Ди~abelejdibe78
6Сестрата на Бон Џовиbusavotomome66
7Тркаљофкаtrkaljofka63
8💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev56
9Малотоmaloto0455
10leonidsparleonidspar154