TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 65211   ( 337th )
#followers: 300   ( 8819th )
#1
Оди Артим Шаќири на "Идол" и го прашуваат што ќе ни изведеш а он вика корнер.
33ReTweets107Favorites·Details
#2
Вчера ми се истури смеса за палачинки на црните тренерки и коа се видов у огледало изгледав како да седам у прв ред на Fashion Weekend SK.
28ReTweets114Favorites·Details
#3
Луѓе кои имаат изградено култ околу политичка партија ти викаат да не се замараш за спорт зошто тоа биле дебили кои трчале по топка.
БРТ :))
15ReTweets54Favorites·Details
#4
[на бербер]
- Се извинувам, глава миење колку кошта?
- 100че.
- А цел кур?
- ...
- :Р
8ReTweets52Favorites·Details
#5
Татко ти внатре у кафана, мајка ти надвор да пуши.
Убаво ќе ти биде така?
16ReTweets26Favorites·Details
#6
#7
Мртво куче лебди во вселената.
8ReTweets35Favorites·Details
#9
*искача секоаш на исто место*
*се дружи со истите тројца 14 години*
*се сретнува со некого у кафиќ*
"Хаха мало е Скопјево :;))"
3ReTweets37Favorites·Details
#10
Ако имаш дете кое има здравствен проблем дали седиш со него или го напушташ и бараш боље дете?
Исто е со државата.
Те сакам.
Гласај.
4ReTweets28Favorites·Details
#11
#12
Би мочал на вашата политичка коректност.
6ReTweets17Favorites·Details
#13
Деми Ловато ми личи ко да има завршено во Угостителско.
3ReTweets24Favorites·Details
#14
Стави ме на фрижидер пошо сум pussy magnet?
4ReTweets20Favorites·Details
#15
Заедно, споени, како некогаш.
Јас.
Ти.
Ние. https://t.co/jlKuNNDnYC
3ReTweets23Favorites·Details
#16
#17
5ReTweets13Favorites·Details
#18
"Погледнете го новото видео во кое Џон Оливер ви го кажува тоа што сакате да го слушнете"
4ReTweets16Favorites·Details
#19
Генијално. https://t.co/JlwOE6cIMy
3ReTweets19Favorites·Details
#20
- хаха што ти е на дроги да не си хаха
- да :)))))
2ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1∆имитарrfrnt30
2PepiPepitoperopepito24
3Dzimidzimi_d18
4Г.Влатко Вердерvlatko_werder17
5рембрантdete_od_beton16
6Ентропијаsanjalazanja15
7meñsvivadixiesubmar15
8Аocibojabademi14
9The Thingi_thething13
10Гаровски™garowski1713