TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

UltraViolet Heaven @6_7characters
#reach: 78761   ( 211st )
#followers: 5048   ( 518th )
#1
Зрелост е кога ќе научиш да избегнуваш ситуации кои му се закануваат на твојот ментален мир, принципи, самопочит, морал и вредности
55ReTweets119Favorites·Details
#2
Трудот е рефлексија на интересот. Те интересира, се трудиш. Толку.
40ReTweets90Favorites·Details
#3
Па можи најтешко е да се помириш со нештата кои не можеш да ги смениш
19ReTweets49Favorites·Details
#4
Супер. Пуштив порака "мисебиш" на грешен број ❤
8ReTweets79Favorites·Details
#5
Ништо нема да те издупи така јако како дадена втора шанса
12ReTweets62Favorites·Details
#6
Дечки, се мажам!!!!
И не, не е од твитер.
0ReTweets84Favorites·Details
#7
Не знам како преживувате без алкохол
9ReTweets42Favorites·Details
#8
Сите нормални одат по улица и грицкаат ова и точка крај https://t.co/YeJFIxd2Ja
8ReTweets38Favorites·Details
#9
Прости ми господе шо наместо на маж, во ова глуво доба мислам на зелка манџа и лута пиперка
6ReTweets38Favorites·Details
#10
Сѐ се сведува на онаа личност која ја бараш прва за да споделиш било какви вести
6ReTweets29Favorites·Details
#11
Јас сум фрапирана колку убави мажи искачаат со пес грди тетки господепростими
5ReTweets31Favorites·Details
#12
Ги мразам сите шо ќе постираат слики од снего кажвам совреме
5ReTweets30Favorites·Details
#13
Еве година и два месеца од последното разочарување од мал кур
4ReTweets30Favorites·Details
#14
Неам јамболија војводо!! 😢😭 https://t.co/potlxg2Jnc
5ReTweets27Favorites·Details
#15
Мразам дилеми у фазон да чекам ил да се откажам
6ReTweets23Favorites·Details
#16
Одвај чекам зима, одамна неам паднато
4ReTweets29Favorites·Details
#17
Мислиш дека ти е убаво таму кај што си?

Да ти ја видам реакцијата ко ќе ти кажат засекогаш да си останеш таму.
7ReTweets19Favorites·Details
#18
За мажи иам поместувано и циклуси
2ReTweets31Favorites·Details
#19
Шо знаете шо е љубов ако не сте се лапале у сред сиров скоро брутален секс
5ReTweets22Favorites·Details
#20
Исто така иам да споделам дека оригинал павловиќева непоправливо ми мириса на карбон лепило, ама мали сте, појма немате
5ReTweets21Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk38
2Омај(ФАЌИН)гад!0majgad31
3Sasho Andonovdr_koljo24
4Еск0барeskobar_od_sk23
5Мониmonipucval20
6САЛЕsale_bt116
7навивачmkdpece15
8Evianaveevian13
9dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_112
10Тантара Пантараtantarapantara10