TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Emilija @__emilija__
#reach: 72515   ( 273rd )
#followers: 14668   ( 37th )
#1
Доволна е една порака за да се составиш.
53ReTweets107Favorites·Details
#2
Го имаш цело богатство на светот кога две срца чукаат во тебе.
39ReTweets118Favorites·Details
#3
Да не им креваш телефон на некои луѓе ти е пола здравје.
36ReTweets93Favorites·Details
#4
Љубовта е калинка, оди излупија да те видам.
35ReTweets90Favorites·Details
#5
Лесен е патот до среќата, само треба да наидеш на вистинските луѓе.
33ReTweets74Favorites·Details
#6
Лошите работи секогаш го знаат пократкиот пат.
31ReTweets69Favorites·Details
#7
Дојди да ти раскажам по некоја емоција.
29ReTweets69Favorites·Details
#8
Љуби со срце, докажувај со насмевка.
28ReTweets68Favorites·Details
#9
Кога ќе ви слета среќна птица во рацете, не пуштајте само гушкајте.
30ReTweets58Favorites·Details
#10
За да се поправи нешто мора да се расклопи. И со срцето е исто.
28ReTweets50Favorites·Details
#11
Онаму каде си ја изгубил среќата можеш да најдеш само тага.
25ReTweets58Favorites·Details
#12
Мислиш дека сите се на твоја страна се додека не го докажеш спротивното.
24ReTweets56Favorites·Details
#13
Најпрво освој и ги мислите, потоа паметот и времето, а срцето само ќе ти дојде.
22ReTweets56Favorites·Details
#14
Цела приказна ми раскажа со поглед.
20ReTweets54Favorites·Details
#15
Среќата се мери со тоа колку пати си останал без здив.
22ReTweets48Favorites·Details
#16
Најубавите работи почнуваат кога ќе помислиш дека се е готово.
20ReTweets49Favorites·Details
#17
Треба да почнеш да паѓаш за да видиш кои ти се пријатели, а кои непријатели.
18ReTweets55Favorites·Details
#18
Дојди да ти шепнам нешто под ќебе.
19ReTweets51Favorites·Details
#19
Не е важно кај си, туку дали си со мене.
19ReTweets47Favorites·Details
#20
Самите си ги создаваме парчињата од животната сложувалка.
19ReTweets42Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1⭐Бунтовничката⭐buntovnickata4
2Kircakirca10004
3Мимикријаmajaspasovska12
4Кукуњавскаemmyllija2
5DUDE!!!mivandzikov1
6101от101ot1
7EmptyPersonadarkhour_seeker1
84_Pilos4_pilos1
9Прееманципирана 👑perfectlyslow1
10Тркаљофкаtrkaljofka1