TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гзла @_gzla_
#reach: 50279   ( 546th )
#followers: 3866   ( 734th )
#1
Преку глава ми е од месенџери, инста, снепови, слики, лајкови и чуда.
Дај да си се видиме очи во очи и квалитетен муабет да си направиме.
22ReTweets103Favorites·Details
#2
Не мора да си најубава.
Битно е него да си му најубава.
25ReTweets76Favorites·Details
#3
Не сум пребирлива.
Само барам љубов што ќе ме тресне од земја.
24ReTweets70Favorites·Details
#4
Најди си некој со кого никогаш нема да ти биде досадно.
16ReTweets51Favorites·Details
#5
Пуштаат криминалци од затвори а успешна акција им е апсење на пијани малолетници.
Ех, мојата чудесна земја!
17ReTweets30Favorites·Details
#6
Никој не може мене да ме вара.
Немам кој да ме вара.
10ReTweets40Favorites·Details
#7
Сакаат без да љубат.
Живеат без да сакаат.
10ReTweets30Favorites·Details
#8
За цена од 3700 за теретана, очекувам печено прасе, шведска маса, чаша Траминец, масажа и Шпанец.
7ReTweets38Favorites·Details
#9
Кога ќе ми пријде нормален, не знам да се понашам.
Си викам, гарант е некоја заебанција.
6ReTweets36Favorites·Details
#10
Никогаш не сум барала љубов.
Ако треба да ја барам - не е моја.
5ReTweets29Favorites·Details
#11
Хахахахха https://t.co/TtZfxOWqdD
6ReTweets24Favorites·Details
#12
Има имиџ што мора да го одржува.
Она е фаца и не може секој муабет со неа да прави.

Аххх бре девојче.
Дај симни се од чив и да е кур што се имаш качено.
3ReTweets31Favorites·Details
#13
Телово и е ... #goals 😍😍😍 https://t.co/9qFn3v7vvW
2ReTweets32Favorites·Details
#14
Ако не ти пишувам, не значи дека не те мислам.
6ReTweets19Favorites·Details
#15
Престанав да се нервирам кога престанав да се замарам.
5ReTweets22Favorites·Details
#16
Не е проблемот до колите - проблемот е што секој идиот има кола и секој идиот има возачка! https://t.co/mwHTvuKfqa
5ReTweets20Favorites·Details
#17
5ReTweets18Favorites·Details
#18
Зошто трошам време на шупаци? Зоштоооо?
3ReTweets23Favorites·Details
#19
На никој изгледа не му пречи фактот што луѓе преку врски успеваат.
5ReTweets16Favorites·Details
#20
Ми рекоа дека никогаш нема да сум фатела дечко зошто сум од Драчево.
Нема да имал толку пари за бензин.
4ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_140
2◥▼◤Тoњи◥▼◤🥇🦊golemgorak8
3🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇦🇱el_megunogovic6
4Фиксиfilipfiksi5
5Поглиачиsmoothmanmk5
6Seir_manseir_man5
7Еск0барeskobar_od_sk4
8Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski4
9педерчеpeer4e3
10🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat3