TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЈаС со БрАдАтА @_jo_van
#reach: 41186   ( 768th )
#followers: 6330   ( 359th )
#1
Немој ти мене со тоа сеедното... јас прв почнав.
18ReTweets56Favorites·Details
#3
Ама што сум јас пак крив што се заљувив во тебе?!
11ReTweets44Favorites·Details
#4
Абе јас сакам да го вратам саатот ама не знам син ми од кај го украл
10ReTweets39Favorites·Details
#5
Да не беше дождот немаше да спијам 8h
13ReTweets30Favorites·Details
#7
#ДобарДен дечки, се дружиме...😊😊😊 https://t.co/VveSb60SKB
0ReTweets41Favorites·Details
#8
Некој за торта? 🙃 https://t.co/raLbAU7s18
3ReTweets29Favorites·Details
#9
Некои на работа одат за плата, а некои да се одморат од жената 😆
4ReTweets25Favorites·Details
#10
Можеа и поубави да се 😢 https://t.co/gx9CNlaBX3
5ReTweets22Favorites·Details
#11
Ако не се смирите и ќе ве врзуваме со Алуминиум. https://t.co/V2zkEjnIol
4ReTweets23Favorites·Details
#12
Сите нешта што сакам да ги заборавам, а неможам
6ReTweets17Favorites·Details
#13
Се во животот е пролазно, а зошто главоболката не е !?
5ReTweets18Favorites·Details
#14
Да ви се мочам во тоа рефератите!! Не ве читам повеќе...
3ReTweets23Favorites·Details
#16
#17
3ReTweets16Favorites·Details
#18
Брадавици како брадавици нормално дека ќе бидат наострени на ладново #ДоброУтро.
2ReTweets18Favorites·Details
#19
VH-1 ❤
3ReTweets15Favorites·Details
#20
#ДоброУтро дечки љубов само љубов ☕
1ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💝 Џесика Лајонес 💝jovanka00815
2Тиквaрaнasanavabic15
3Елзбет Тасиониkanunis_113
4На Дедо Најпаметниотi_najubaviot12
5БаалКанКанbaalcancan9
6Виктори на денотdevojkata27
7Девојката од каса 6smeshka_7
8КикиРиткаkiki_ritka7
9Malenko Aleksandarmalenkoa7
10101от101ot6