TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

A1ONMKD @a1onmkd
#reach: 17036   ( 1793rd )
#followers: 4585   ( 592nd )
#1
„Катимерини“: Коѕиас сака да се реши спорот со името во 2018 година https://t.co/qftcPcmCZY
1ReTweets1Favorites·Details
#2
Јанкулоска растреперена пред судиите: Зарем прислушувањето не е кршење на човековите права https://t.co/mHEqsDU1hQ
1ReTweets1Favorites·Details
#3
Кристијано Роналдо доби ќерка https://t.co/eYbYqJHL14
1ReTweets1Favorites·Details
#4
Пет децении челична индустрија во Македонија https://t.co/jsvKIwKRt4
1ReTweets0Favorites·Details
#5
Регионална конференција на „Студенти за слобода“ https://t.co/p4jhNCvLlK
1ReTweets0Favorites·Details
#6
(ВИДЕО) Трајковски: Ќе ги вратиме парите за изградба на фекална канализација https://t.co/Ef0zwftnqe
1ReTweets0Favorites·Details
#7
Владата од 1 јануари ја зголемува акцизата на нафтата за три денари https://t.co/zmVDVo3mOY
1ReTweets0Favorites·Details
#8
Теракотни икони од Виница на светска изложба во музејот Ашмолијан https://t.co/oBHHjLJIES
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Рома ја чека казна од УЕФА за расистички навреди кон Матијас Рудигер https://t.co/zhMTk04Kzf
0ReTweets1Favorites·Details
#10
Русин тврди дека живеел на Марс: Марсовците се високи над два метри и дишат јаглерод-диоксид https://t.co/fT9NMxs5qt
0ReTweets1Favorites·Details
#11
Заев: Важно е да се смени третманот на жената во општеството https://t.co/EFgfhRlYYI
0ReTweets1Favorites·Details
#12
Џорџ Сорос подарил 18 милијарди долари на Фондацијата отворено општество https://t.co/5CCL3P9gGw
0ReTweets0Favorites·Details
#13
ДУИ освои најмногу мандати во Советот на општина Врапчиште https://t.co/P925sGgBdQ
0ReTweets0Favorites·Details
#14
Стоп за трговијата со луѓе со акцент на спречување на трудовата експлоатација https://t.co/2KDHgDL0qA
0ReTweets0Favorites·Details
#15
Извидниците од Крива Паланка изградија детски рекреативен парк https://t.co/kdkL1JPoO7
0ReTweets0Favorites·Details
#16
Дел од општина Центар утре без вода https://t.co/nC2P9ZG7cI
0ReTweets0Favorites·Details
#17
ВИДЕО: Беса и Алијанса за Албанците во вториот круг заедно ќе се борат за 12 градоначалници https://t.co/n6Ii9fFFwS
0ReTweets0Favorites·Details
#18
Словенија предложи формирање комисија за демаркација на границата со Хрватска https://t.co/ZcRnjxGBy9
0ReTweets0Favorites·Details
#19
Нова победа на Блокотехна во БИБЛ лигата https://t.co/9GkPTIEIOm
0ReTweets0Favorites·Details
#20
Втор пораз на АВ Охрид во Втората АБА лига https://t.co/J2k3XymbmH
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии