TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

~Лејди♛Ди~ @abelejdibe
#reach: 117240   ( 40rd )
#followers: 10500   ( 121st )
#1
Секое заљубување почнува со ајде само ќе се зезаме и тука се заебуваш.
164ReTweets313Favorites·Details
#2
-Како до совршена фигура?!
-Јадете нервози секој ден.
-Резултати загарантирани!
86ReTweets195Favorites·Details
#3
Ќе ти фалам кога ќе ти е досадно ама тогаш ќе ме нема!
87ReTweets179Favorites·Details
#4
Маж како маж намерно дома ќе се испокара за да може слободно да си иде у кафана
66ReTweets240Favorites·Details
#5
Оние "украдени" бакнежи секогаш се најслатки.
72ReTweets186Favorites·Details
#6
РТ ве молам!! https://t.co/FsYnDZAbDk
122ReTweets30Favorites·Details
#7
Како да засакаш некој во три чекори:
1. Му ја засакуваш душата.
2. Мааните.
3. И покасно се по ред.
70ReTweets179Favorites·Details
#8
Се се состои од една прегратка, онаа која не се опишува со зборови.
79ReTweets142Favorites·Details
#9
Пластични чувства...скршени надежи.
74ReTweets151Favorites·Details
#10
Каква врска имате?
Безврска!
69ReTweets161Favorites·Details
#11
Од сите погледи твојот ми е омилен.
74ReTweets144Favorites·Details
#12
Лек за лечење од депресии:
-ГЛАСНА МУЗИКА-
61ReTweets170Favorites·Details
#13
Си имам дожд, кревет, топло ќебенце... уште он ми фали.
58ReTweets169Favorites·Details
#14
Големината на насмевката зависи од тоа колку ти е исполнета душата.
67ReTweets135Favorites·Details
#15
Ти си ми навика од која тешко можам да се одвикнам.
65ReTweets138Favorites·Details
#16
#ОнаКога ти фали одредена личност...
57ReTweets158Favorites·Details
#17
-Што имаш заклучено?
-Вратата по тебе!
61ReTweets134Favorites·Details
#18
Земи ме во твоите прегратки не зборувај ништо само љуби ме! https://t.co/CTt30ahGY1
52ReTweets153Favorites·Details
#19
Кога имаш на кого да ја дадеш љубовта дај ја, зошто кога ќе сакаш можеби ќе немаш на кој.
54ReTweets142Favorites·Details
#20
Јас имам маани....
Ама омилена маана си ми ти!
55ReTweets131Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Реаленneutralen_148
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot130
3Aнѓеле Беangelebe78
4Малотоmaloto0469
5Тркаљофкаtrkaljofka66
6Методија Белевскиmetodija6965
7101от101ot44
8🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat41
9Пепа Јоноаpepajonoa35
10GorgeKocevgorge_kocev13