TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ale✘ ♎️✈️® @ace_pilot15
#reach: 77092   ( 226th )
#followers: 1816   ( 1741st )
#1
УРЛАМ!!! 😂😂😂 https://t.co/rmLJR0Sj4o
58ReTweets198Favorites·Details
#2
на 12год прај 1000ден сметка на моб за со симпатијата да збора.

Јас на 12год на фиксен толку праев за Лора да ја спасам...
33ReTweets109Favorites·Details
#3
-Аце?
-Кажии?
-Која крвна група си?
-Ладнокрвна.
-...
30ReTweets99Favorites·Details
#4
Таа: Ожени ме!
Тој: Но јас немам своја куќа,немам кола,платата ми е мала... Таа: Ама јас сакам да ми бидеш маж а не банкомат.

Има вакви?🤔
24ReTweets112Favorites·Details
#5
Есен очекувања... камин, вино, романтика...

Есен реалност...мрсули, мрсули, мрсули.. хахаха
31ReTweets88Favorites·Details
#6
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Да ти ги одморам очите од читање.
19ReTweets86Favorites·Details
#7
Види вака наместо да ја носиш во луксузен ресторан на вечера донеси ја дома на ајвар со сирење, ако те сака ќе дојди.😉 Шо не е јасно?
22ReTweets76Favorites·Details
#8
Она кога ќе претераш со степчето. https://t.co/3R0kwNV1CZ
24ReTweets64Favorites·Details
#9
Јас сум од времето кога друштвените мрежи ни беа на улица и само храбрите се курчеа.

Сеа тука кој ќе стигни...
23ReTweets62Favorites·Details
#10
Подобро полека да се движиш во вистински правец одколку да брзаш во погрешен.
24ReTweets53Favorites·Details
#11
Не ве слушам ми сушти газозата.😋✈🍹 https://t.co/outffc7C1J
17ReTweets68Favorites·Details
#12
Да не постоеше Инстаграм ќе мораше да ја крениме главата за да го видиме небото.
18ReTweets41Favorites·Details
#13
Не ги нервирајте пилотите... https://t.co/c7JTywXG2N
16ReTweets47Favorites·Details
#14
Пази што бараш можеби тоа и ќе го добиеш.
16ReTweets45Favorites·Details
#15
денес на тл видов најмалце 10 твитерџики шо имат пишано дека се во ПМС.

ок можи да деактивираме тл на неколку дена не е проблем...
16ReTweets42Favorites·Details
#16
Нај убавите моменти што сме ги доживеале ги нема ни на фб ни на инста бидејќи во тие моменти сме уживале и сме немале време да сликаме.

Тие се паметат само во главата.😉

#Факт
17ReTweets36Favorites·Details
#17
Да го намалам стресот...🍫 https://t.co/NnrJznPtrs
13ReTweets48Favorites·Details
#18
-Татоо ќе се женам!
-Седи бе млад си уште од сеа со нервози, после здравјето ќе си го бараш...
-.......
14ReTweets44Favorites·Details
#19
Задача по математика:

Maja има 20 лајка, за 2 дена добила 250. Што направи Маја?

Решение:

Маја ги изваде цицките.

Виа ФБ 😂
9ReTweets57Favorites·Details
#20
Ехх #Битола од секој агол уба си.😍 https://t.co/eIZeBnypnM
10ReTweets51Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Битолчанкаbit0lcanka74
2Луки ❤lukijana99572
3Aнѓеле Беangelebe67
4Играоркатаmartinilooover62
5👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija62
6🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat61
7редхедcrvenagla49
8Дамата со убава душаjovanovska636
9Магнолијаbitch_switch33
10Јасмина (авек ЖИ)pozitivanadenot33