TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Одеби @acepn1
#reach: 50848   ( 534th )
#followers: 4627   ( 585th )
#1
Во Турција има гратче
што се вика Нигде.
За таму сме.
49ReTweets190Favorites·Details
#2
Мисир ќе ми фалиш💔 https://t.co/WOCYfOo38c
8ReTweets114Favorites·Details
#3
Таа: САКАМ КАКТУСИИ!!
Јас: https://t.co/NzuYjDDsA3
13ReTweets41Favorites·Details
#4
#5
Мамо бев во казиноо
-Вика урла се дери уште коцкар ни требаше да бидиш
Ама зедов 15 000ден
----------
По 5мин
Дај бе 3000ден за чизми 😂
9ReTweets37Favorites·Details
#6
Ај кажи некоја сигурна бе да и бувнам 1000-че!?
- s e s t r a t i
7ReTweets34Favorites·Details
#7
7ReTweets34Favorites·Details
#8
Дремеж и досада
посилни од дрога, бејби
купен мир и тишина
пострашни од војна, мејби!!
8ReTweets30Favorites·Details
#9
Прибор за јадење, што го направол Салвадор Дали (1957) https://t.co/ScSeDg5OZq
8ReTweets26Favorites·Details
#10
Negovot visocestvo mustang gt500 eleanor https://t.co/6QZl312qrH
3ReTweets36Favorites·Details
#11
Mi se pustaa ednaa 13godisnaaa...I vikammm da te sakaff ke te napravevv hhhh
5ReTweets27Favorites·Details
#12
Сè што засакавме,
од друг веќе беше рането.
5ReTweets19Favorites·Details
#13
2ReTweets19Favorites·Details
#14
3ReTweets15Favorites·Details
#15
Bizuuu eftino noktiii https://t.co/EOj48Qr17i
2ReTweets15Favorites·Details
#16
Луѓе што вечно кукаат дека се дебели...А не сакаат од јадење да се откажат, Ниту пак да вежбаат...ВЕЧНО ЌЕ БИДИТЕ ДЕБЕЛИИИ!!
2ReTweets14Favorites·Details
#17
Во превод: Да не те сакав ќе те убиев(ПичкалиТиЛепаМатерин)
https://t.co/qHe8lWaCvP
1ReTweets15Favorites·Details
#18
Ти студи!?
- https://t.co/RlpilZhULW
2ReTweets11Favorites·Details
#19
Ве знам ја Немате муда да се ебете со пуштена ламба.
2ReTweets10Favorites·Details
#20
Сите урлаат низ дома...Мене никако да ми дојде редот.
3ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1[Не]Видливиот™jovica_c35
2✨БизуБизуim_reincarnated27
3Флафиkarfiolka20
4Леголасvajldy15
5џимиринкаkroffni4ka12
6Трпанаnatalijaaat12
7Ајван™golem_ajvan10
8Шишаркаshisharka_10
9Lilith Lolitanenajadenata8
10Мониmonipucval8