TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ненајаден @act_a__fool
#reach: 71517   ( 269th )
#followers: 5616   ( 427th )
#1
Ми се умираше, ама ми текна дека сум од пехчево и ќе треба сам да си го носам ковчегот и крстот и пченицата.
60ReTweets215Favorites·Details
#2
Мачката влезе мокра од дождот. Тоа ли е тоа wet pussy шо го викате?
24ReTweets93Favorites·Details
#3
Еби ја во автобус, во кола може секој. ¥
21ReTweets86Favorites·Details
#4
Она кога конечно седнеш да учиш. https://t.co/klL0gdFabs
17ReTweets72Favorites·Details
#5
Една карта. -До? Нејзиното срце. -Повратна или во еден правец? Во еден.😇
23ReTweets50Favorites·Details
#6
Ќе ја оправиме де што се секираш. *Извршителот
15ReTweets37Favorites·Details
#7
Еманципирана жена е жена шо е 99% посветена на работа и кариера и одвај наоѓа време за себе. На твитер се тригернаа некои шо 99% се на тл.
15ReTweets36Favorites·Details
#8
Не ме нервирај ќе те гушкам цел ден
12ReTweets36Favorites·Details
#9
Која песна ја слушаш кога те блокне некој на твитер?
-јас: https://t.co/eWQtFjpsTo
6ReTweets35Favorites·Details
#10
Луѓе кои ќе се скараат со тебе па ќе ти јадат гомна зад грб. Од такви подалеку
10ReTweets22Favorites·Details
#11
Ресторан мрс - рајот на земјата https://t.co/oN9JTo6b5f
4ReTweets37Favorites·Details
#12
Гушни ме, но претходно прати ми цицки у дм.
7ReTweets25Favorites·Details
#13
Ако дечко/девојка почне да ти става забрани откачи го/ја по кратка постапка.
7ReTweets24Favorites·Details
#14
Мајка ми е 567 левел на панда поп. Да не бараат некаде работничка у администрација или некој шалтер?
8ReTweets18Favorites·Details
#15
Лабаво со тенкот https://t.co/DyLRLYDb2C
4ReTweets30Favorites·Details
#16
шетнав малце до берово со колава. сликано со самсунг галакси с4 https://t.co/XZM18nHLpP
3ReTweets27Favorites·Details
#17
Од толку градови во П Е Х Ч Е В О ме застана полиција. 🙂🔫🔫
3ReTweets24Favorites·Details
#18
Телефонот на татко ми од 2009. И вие ми кажувате ајфон/андроид, а сите цркнуваат за 3-4 години максимум. https://t.co/cAzf3kCmCt
4ReTweets20Favorites·Details
#19
твитер - срање
фб - срање
инста - срање
9gag - срање
животот - срање
no reasons to live in 2018
2ReTweets24Favorites·Details
#20
По повод роденденот на @ZoranJovanoski3 сите добивме по 280 карактери, да не се мачиме да ги делиме мислите на дело… https://t.co/fa08BUfTU7
5ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1✨БизуБизуim_reincarnated99
2Canadian Coyotespacebloomp96
3Шишаркаshisharka_50
4[Не]Видливиот™jovica_c37
5Daniel Anastasoffalgorit00730
6Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka28
7Битолчанкаbit0lcanka23
8Бажоzstaka22
9Чочка💕ex Батмотропија💕amroajsso20
10Д-р Медоris_klitoris20