TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Берокласецот @alek_careca
#reach: 25650   ( 1288th )
#followers: 1418   ( 2266th )
#2
Зборат за воздух, загадување, екологија, и на линија 2ка пуштаа бус кој чури ко ќумбе и делуе ко да е на јаглен. Прогресивно ептен. Браво. https://t.co/epGQ2X3l2V
12ReTweets24Favorites·Details
#3
„Секој што однадвор ќе ни ја подари слободата, ќе ни ја земе земјата.“
Петар Поп Арсов

Слобода или смрт за Македонија!
11ReTweets26Favorites·Details
#5
"Еден чоек шчо не сиа милвит таткојната неможит да бидит чесен чоек "
Григор Прличев
4ReTweets7Favorites·Details
#6
Мужите треба да идат у војска да добијат карактер и муда, а вие да излезете од филм дека сте селебрити и да научите да готвите.
2ReTweets12Favorites·Details
#7
#ќебапи ...пошо секоја цура заслужуе да се осеча ко #кинескакраљица ;) https://t.co/FUSuT4msz2
2ReTweets6Favorites·Details
#8
Државата не чинела, а фрлате ѓубре сегде, се паркирате на тротоар, рокате музика, лажете,крадете, кукате... море до вас ќе е! Вие не чините!
2ReTweets5Favorites·Details
#9
Не правете никому ништо лошо! Што правите, ќе ви прават. #карма https://t.co/OeU0iKURgi
1ReTweets6Favorites·Details
#10
Ако е жена нервозна, не глумете јебачи и коментирајте дека и треба секс. Дајте и да јаде, и дајте и комплимент.
1ReTweets6Favorites·Details
#11
@Bit0lcanka Оти кумановци ги потценуваат и им се ко за смеење, а кон битолчани имаат стравопочит. Битолчани имаат култура, традиција, шлиф и стандарди, за се.
1ReTweets6Favorites·Details
#12
Ќе го преместите Ќосето, ама и ќе оживеете нови, ко што гледам. Се така ми се чини.
1ReTweets3Favorites·Details
#13
Ајро Ајро Ајродром https://t.co/YkaAKa4vYt
0ReTweets5Favorites·Details
#14
Репертоaр за месец ноември во МКЦ https://t.co/upSaKLAhLB via @COOLTURAmk
1ReTweets2Favorites·Details
#15
@lawyer_mkd Po posteno e toj sho ti se svigja da mu kazes opodi me! 😁 Bar ke ima tatko deteto, a I kade da ide za vikend I slicno. 😊😏😂😁
1ReTweets2Favorites·Details
#16
Култниот „Трабант“ го прослави својот 60-ти роденден https://t.co/i1LRRLu14d via @COOLTURAmk
1ReTweets2Favorites·Details
#17
@Malaghata Нека се наспие чоекот, нека одмори, легни го, постели му.
1ReTweets2Favorites·Details
#18
Нано Ружин е ментално болен. Кој резил од човек. Која беда. Каков шлајм. Одродник.
1ReTweets2Favorites·Details
#19
Во Италија ќе се доделува награда во чест на Анте Попоски https://t.co/iHeWfLzWje via @COOLTURAmk
1ReTweets2Favorites·Details
#20
@tetkaTrende 😂😂😂😂😂
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1cOoLTuRa.mkcoolturamk103
2Joséfina 👑tetkatrende69
3редхедcrvenagla54
4Битолчанкаbit0lcanka53
5balerinatacentarska_picka11
6ЦрноКосаcrnokosa1239
7✨БизуБизуim_reincarnated7
8Golden Rosegoldenroseiva6
9Гзла_gzla_5
10баба зинетиcentraphor094