TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

АлекСандра @alexandra_ynwa
#reach: 67069   ( 307th )
#followers: 2112   ( 1478th )
#1
Преку пиздата кој си, колку следачи имаш, кој ти е татко, со кој се дружиш и слично, ретвирам и лајкнувам то шо ми се бендисва.
34ReTweets160Favorites·Details
#2
Денес ни местеја рутер в соба и сакам да можам да ви го покажам погледот на чоекот ко виде дека пасвродот ни е дундадебела
21ReTweets126Favorites·Details
#3
Најзгрев ми се овие жеништата шо јадат лајна за феминизмот. Мори да не беше феминизмот и за лајна јадење ќе ти требаше дозвола од мажот.
20ReTweets78Favorites·Details
#4
Полесно ви е да кажите дека сите се курви или трчат по пари отколку да застаните и да се потрудите за некоја.
10ReTweets70Favorites·Details
#5
Мало изненадувањеод сабајле. ❄❄❄❄ https://t.co/FBw3fHLDAJ
8ReTweets72Favorites·Details
#7
Од толку убај работи шо можат да се прат в кревет, јас учам.
10ReTweets45Favorites·Details
#8
Nese plasete jas sum hehe https://t.co/NepurvCdCS
1ReTweets65Favorites·Details
#9
Ми се пијани на Дино Мерлин.
7ReTweets39Favorites·Details
#10
Да, можеш.
Не секој ги третира исто животот.
Некој на 20 има искусено поќе живот од некој во цел живот. https://t.co/1MbNHTx8Qv
10ReTweets29Favorites·Details
#11
Dad joke level:
Јас: Ми се врти!
Татко ми: На која странаааа хехе
5ReTweets35Favorites·Details
#12
Toj: sakam cupinja so znat ubo da tancuvat
Jas: https://t.co/l0rlyPByoh
8ReTweets26Favorites·Details
#13
Пуштете по една уба мисла наваму оти утре го полагам првиот колоквиум од мастерот и сум панично-анксиозно-стресно дефокусирана.
3ReTweets41Favorites·Details
#14
Don't you "princess" me motherfucker. I'm a freaking lioness.
6ReTweets31Favorites·Details
#15
#АкоСеУмирашеОдДосада ќе умрев над с е с т р а т и
8ReTweets21Favorites·Details
#16
Ме заследва. Ме отследва. Го заследвам. Ме заследва.
Шо ви е бе дечки бе?
5ReTweets30Favorites·Details
#17
Еден ден ќе бидам толку успешна, шо овие шо јадат нон стоп дека жените само по пари трчат со топчиња пари ќе ги мавам. Мрш.
5ReTweets30Favorites·Details
#18
Ако го нема гледано Петтиот Елемент мала е за тебе.
5ReTweets27Favorites·Details
#19
За advanced humor ви треба advanced intelligence.
Just saying...
4ReTweets26Favorites·Details
#20
Океј. Цело време се дружам со еден колега шо испадна дека е колешка. :|
кој сака да ме отепа?
1ReTweets32Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1✨БизуБизуim_reincarnated43
2Ellie Moira Catricem_etamorfoza24
3Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka12
4Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1511
5Ептен Лудmadeptenlud7
6На Диме помалиотdr_safarafov7
7ЧеститиЦареzlateb7
8Ненајаденact_a__fool7
9Д-р Медоris_klitoris7
10Одебиacepn17