TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Daniel Anastasoff @algorit007
#reach: 97304   ( 88th )
#followers: 3300   ( 917th )
#1
Јанкуловска ќе се крие у Турска, на онакви бркови никој нема да ја примети таму.
60ReTweets226Favorites·Details
#2
Додуша кога ќе видиш така Соња за поевтино патуела од Бонева.
41ReTweets153Favorites·Details
#3
И после ќе кажат Скопјево било село без кучиња.. https://t.co/YmC6MTMO0j
28ReTweets93Favorites·Details
#6
Да се прогласи оваа гнида за Н Е Ч О В Е К на деценијата, извршител Гордан Станковиќ дами и господа.. https://t.co/ONb9UXEg0Y
44ReTweets37Favorites·Details
#7
Од УСО "Орце Николов" па накај Влада, Илинденска комплетно блокирана со коли. Во меѓувреме велосипедската патека зј… https://t.co/M3xwxsOcD9
26ReTweets59Favorites·Details
#8
МПЦ поседува 8% од територијата на МК.
23ReTweets40Favorites·Details
#9
#ОнаКога порачаш куртони по Али Експрес. https://t.co/t6ke5HLVSO
14ReTweets57Favorites·Details
#10
Глупост е кога луѓе се тепаат за граници. Тоа се само имагинарни линии во колективната свест на група луѓе, минливи како и самата група.
18ReTweets45Favorites·Details
#11
На овие избори најголем губитник беше Јоци. :)
13ReTweets53Favorites·Details
#12
Дечки мене ова од лани само проширено ми изгледа, нека реагира некој пошто ни отиде Камени. #ДоброУтро https://t.co/5I9RhJYs5p
19ReTweets35Favorites·Details
#13
Есента во Скопје најубаво се доживува #НаТочак, нема поубаво од тоа. https://t.co/gmf1hLO3xw
10ReTweets59Favorites·Details
#14
Многу не има.. и по цел свет.. :) https://t.co/Cse8KWXnN1
8ReTweets63Favorites·Details
#15
Кога ќе ти текне дека Хелмуд Кол, човекот што ги обедини двете Германии, падна ради авионска карта од 1000ДМ (500ЕУ) на име на жена му.
12ReTweets41Favorites·Details
#16
The Small Prince in front of the Youth Cultural Center in #Skopje #Macedonia ... #1world1orbit @MKC_Skopje https://t.co/NQ2XQY24vv
8ReTweets40Favorites·Details
#17
Отидов кај баба ми, дефокусирана сирота ни за јадење не ме понуди.
7ReTweets43Favorites·Details
#18
На Диме Спасов ќе му е најлесно за криење, ќе се тутне у некоја детска градинка.
8ReTweets37Favorites·Details
#19
Скопски есенски прекраснотии #НаТочак. https://t.co/13YFjHLV4i
4ReTweets48Favorites·Details
#20
Тооо братче, збичи ја појако по Партизанска, нека ти порасне курето уште малку.
6ReTweets40Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Canadian Coyotespacebloomp23
2De Heks 👑sarahshei117
3Cosmopolitanalikiaj13
4Jasna Koteskajasnakoteska13
5Dr. Phalluslesenpeperut13
6ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz12
7Poison Ivyhedera_genus11
8leonidsparleonidspar110
9Ненајаденact_a__fool10
10KatttP.katttp10