TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Cosmopolitan @alikiaj
#reach: 58938   ( 404th )
#followers: 2120   ( 1415th )
#1
Линдон Б. Џонсон положува претседателска заклетва ВО АВИОН како наследник на Кенеди - нешто онака ми текна по повод… https://t.co/OWjju4EM8v
41ReTweets73Favorites·Details
#2
На балкон ☺ https://t.co/OIi2y9XEOC
2ReTweets26Favorites·Details
#3
СДСМ земале мито од 150 мил € од Кинези и пишувале признаници и ставале по 30.000€ дневно на сметката на вмро-дпмне… https://t.co/RSNXRgaYMm
6ReTweets13Favorites·Details
#4
Во иста емисија наредбодавачот и жртвата!? Браво Телма https://t.co/oBcoCu4STS
5ReTweets14Favorites·Details
#5
Четврти пат стеснување на мост во правец Скопје- Неготино! Сега кога треба да почне туристичката сезона, токму на в… https://t.co/lRENpLeu8v
4ReTweets16Favorites·Details
#6
Заев: ќе нема федерализација, туку конфискација!
3ReTweets12Favorites·Details
#7
@atortevski А, од каде знае Ж дали некој "ако сакаше ЌЕ ГО убиеше" Заев?????!!
4ReTweets7Favorites·Details
#8
Штета, во таков преубав објект како Филхармонија, се собрал џган
3ReTweets8Favorites·Details
#9
Преземено од ФБ:
Гледам деца пред зграда бираат кој од нив да жмури.
- Еци, пеци, пец,
Грујо зема се,
ништо не ни остави,
еци, пеци, пец.
3ReTweets6Favorites·Details
#10
Тепачите на народни избраници во највисокото законодавно тело ќе бидат пуштени од притвор, ВМРО-ДПМНЕ, ова никогаш нема да ви го заборавам!
3ReTweets6Favorites·Details
#11
😀😀😀 кој знае колку се досадуваат, класична музика и вмровци ко мерцесес и магаре https://t.co/t4IrCtBxDH
3ReTweets6Favorites·Details
#12
Приведен началник на УБК за тепањето на пратениците https://t.co/VGDzvl1PY7
3ReTweets5Favorites·Details
#13
Исповед на пратеничките: „А сега каде ќе бегате?“, „Сите ќе ве убиеме“, ... https://t.co/H1UgAzovmR via @YouTube
4ReTweets2Favorites·Details
#14
@DAlcinov Гледај ја Радмила на @24_Vesti , не губи време со лузери криминалци
2ReTweets6Favorites·Details
#15
Ова патриотите кога видоа дека насилството не е играчка и за тоа се апси, почнаа да се правдаат со- ние случајно поминувавме НИЗ собранието
2ReTweets6Favorites·Details
#16
Ако не се виновни зошто уништуваат документи? - СЈО ги барало документите кои Антокорупциска ги прати на уништување https://t.co/tuj2vpHlwB
2ReTweets6Favorites·Details
#17
Гарантира со парите за кои се води истрага? - Сеад Кочан дал гаранција од еден милион евра за да остане на слобода? https://t.co/1Rcl6P5PMF
2ReTweets6Favorites·Details
#18
@ddimkooooo @KirilMKD @BazeLazevski @mindplumber @rnixn @andrej081 И да се укинат огромните трошоците за носење на… https://t.co/CODX81zO3x
2ReTweets5Favorites·Details
#19
За моралниот пад на пратениците на ВМРО-ДПМНЕ - Ферид Мухоќ: Лекција https://t.co/ECwPeqD6uL
3ReTweets2Favorites·Details
#20
Стравот се уште не е скршен - Поранешни функционери им наредиле на полицајците да ги пуштат приведените хулигани https://t.co/H7js4NHnoi
3ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mindplumbermindplumber120
2AAndrejandrej08177
3Никсонrnixn31
4alexaaaalexaaatray29
5Trakinardikapetan_taki29
6tantelastarmarsovec24
7Каља☆katemagritte23
8В!Данаvidanadesign18
9бојанb0stan18
10Демијанgjavolot17