TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чочка💕ex Батмотропија💕 @amroajsso
#reach: 33528   ( 986th )
#followers: 1978   ( 1579th )
#1
Плескај ме по газето пошо не учам
5ReTweets48Favorites·Details
#2
Feiv i ceti kazam dali tesakam
0ReTweets36Favorites·Details
#3
И пиќе за лижењее! https://t.co/fHSqdLYtIa
5ReTweets18Favorites·Details
#4
Уште ко го видов колку грда кошула одбрал требаше да сфатам дека таков е и за женските.
4ReTweets12Favorites·Details
#5
Еве бе знае дека и значиш @evil_girl2 @Jovanovska6 https://t.co/VYCfMzf2mc
4ReTweets11Favorites·Details
#6
Шо би напрајле ако би добиле порака со ДОЈДИ ДА ИМАМЕ СЕКС од девојка со која сте се мувале?
3ReTweets13Favorites·Details
#7
Ај нека ми се пушта некој
1ReTweets13Favorites·Details
#8
Ај готви ми
3ReTweets6Favorites·Details
#9
Уште пепел од цигара не ми одеше на цицки и еве и ти почна... 😢
#СМАЛЕТЕСЕБЕЕ
0ReTweets15Favorites·Details
#10
Кумановски ми е за свршувањеее
2ReTweets8Favorites·Details
#11
ОТКАЖИ СЕ ЗЛАТНА НЕ Е ЗА ТЕБЕ
2ReTweets8Favorites·Details
#12
Од Те сакам знам само кога @Delux_if ќе ми излезе на тл.
2ReTweets6Favorites·Details
#13
Никогаш не сум била нити па ќе бидам среќна
2ReTweets5Favorites·Details
#14
Срце ти еби ме ја кондомите ќе ги купувам
1ReTweets8Favorites·Details
#15
Че ме бараш на 32 ама ја веќе че си ги имам купено мачкитееее
1ReTweets8Favorites·Details
#16
Не сум родена за да доживеам некои нешта
1ReTweets7Favorites·Details
#17
Ми иди да му пишам ДОЈ БЕ ИЗЕБИ МЕ ЕДНАААШШШ
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Не бев на дедо најпаметна ни на баба најуба зато слабо собирам фејвој
2ReTweets4Favorites·Details
#19
Ми мириса на че те откачам
0ReTweets9Favorites·Details
#20
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ненајаденact_a__fool22
2Фиксиfilipfiksi22
3GorgeKocevgorge_kocev18
4Ninoninomakedon14
5НисамЈаСуперменmusite12
6Macronimamacronima12
7Продадена Душаmavnimise11
8Ничијааevil_girl211
9Bechambecham7701707410
10iBOY☘️yelrambobtwo10