TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Горчлив Бадем @amygdala_amara
#reach: 26949   ( 1224th )
#followers: 2569   ( 1239th )
#1
Дај да ти го чујам гласот зошто ќе полудам.
4ReTweets14Favorites·Details
#2
System Of A Down - Spiders https://t.co/BAxokKBo6D via @YouTube
2ReTweets4Favorites·Details
#3
Emeli Sandé - My Kind of Love https://t.co/WI0e1RWNVe via @YouTube
1ReTweets6Favorites·Details
#4
Кур ќе станам сабајле.
1ReTweets6Favorites·Details
#5
Од утрински расположена сум намќор.
1ReTweets6Favorites·Details
#6
I would fly to the moon & back if you'll be, if you'll be my baaabyyy 🎤
1ReTweets5Favorites·Details
#7
Music. It gives soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination and charm to everything.
1ReTweets4Favorites·Details
#8
Како се препородувате бе?
Еднаш породени, сега втор пат, или?

Преродени дечки, преРОДЕНИ.
1ReTweets4Favorites·Details
#9
Duran Duran-Come Undone https://t.co/2EZm4PIAuF via @YouTube
1ReTweets4Favorites·Details
#10
Да ја потрошам батеријава и легнувам. Promise to myself.
1ReTweets3Favorites·Details
#11
'Денес не ме болеше глава' како успех на денот.
0ReTweets6Favorites·Details
#12
The doors - Break On Through ( To The Other Side ) https://t.co/sU6vC9xjU8 via @YouTube
0ReTweets5Favorites·Details
#14
Kelly Family - I Can't Help Myself https://t.co/JKWRXq12bh via @YouTube
well, hello 5то одделение.
0ReTweets5Favorites·Details
#15
Nightwish - Wish I Had an Angel [HD - Lyrics] https://t.co/UBSnohEXKN via @YouTube
1ReTweets2Favorites·Details
#16
Со мајка си го продолживме утринското кафе досега.
Ни ручекот е направен, ниту јас обврските ги средив.
#ЉубовНаДенот
1ReTweets2Favorites·Details
#17
ZHU - Palm of My Hand (Audio) https://t.co/sGMf1LXu3R via @YouTube
1ReTweets2Favorites·Details
#18
Slow Dancing In A Burning Room (Live in L.A.) https://t.co/hKSeP36G8L via @YouTube
1ReTweets2Favorites·Details
#19
'Љубов стани, не можам да заспијам.'
0ReTweets4Favorites·Details
#20
Моиве се излезени, јас седам дома со пижами бутнати во чорапи со подочњаци и умирам за спиење.
Ми личи дека ќе си легнам пред да се вратат.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Анаbiberkovska3
2iBOY☘️yelrambobtwo2
3Purp #DefendDACAjustpurpling1
4Тoј сo плoчитеandrejaleksov1